Account Manager

at  Dentsu

Praha, Praha, Czech -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate20 Dec, 2024Not Specified23 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Job Description:
V mediální agentuře dentsuX navrhujeme a realizujeme inovativní kampaně, které působí napříč všemi komunikačními platformami.
Naším posláním je být partnerem a konzultantem našim klientům. Pomáhat jim a inspirovat je k nacházení nových příležitostí, které značkám vytváří právě rozvoj digitálních technologií a změny spotřebitelského chování jejich zákazníků.
Nyní hledáme Account Managera, který by posílil náš tým a posouval tak marketingovou misi pro našeho významného klienta Fortunu.
Pokud nahlížíš na mediální plánování jako my, jsi v oboru již nějaký ten pátek, neváhej a ozvi se nám.

Náplň práce:

  • Strategický přehled a analýza trhu
  • Tvorba mediálních kampaní
  • Příprava požadovaných výstupů a řízení očekávání klientů; dohled nad celkovou mediální strategií
  • Zajištění kvalitní práce kampaní v oblasti rozpočtu a včasné správy fakturace
  • Komunikace s klienty, interními/externími dodavateli a kolegy napříč agenturou Dentsu
  • Koordinace a komunikace

Požadavky

  • Schopnost plánovat a tvořit strategie mediální komunikace na úrovni Account Managera
  • Zkušenosti především z tradičního (offline) plánování; znalost online médií výhodou
  • Organizovanost, schopnost multitaskingu a týmovost
  • Vynikající písemné a ústní komunikační dovednosti nejen v českém, ale i anglickém jazyce
  • Znalost marketingu, reklamy a mediální krajiny České republiky
  • Aktuální informace o relevantních trendech a inovacích
  • Alespoň 2 roky v oblasti médií/mediálního plánování

Co Tě u nás čeká?

  • Plánování a taktika zajímavých kampaní, včetně komunikace napříč trhy
  • Podpora profesního a osobního růstu
  • Neformální prostředí a kolegy, kteří chtějí posouvat věci dál
  • Nahlédnutí do fungování celé agentury Dentsu CZ
  • Interní/Externí školení a workshopy
  • Jóga a jiné sportovní aktivity
  • Kuchař ve firmě
  • Multisport karta, stravenky, salary swap
  • 25 dní dovolené a dovolená navíc
  • Notebook, telefon
  • Dog a kids friendly office
  • A mnoho dalšího

Location:
Prague
Brand:
Dentsu X
Time Type:
Full time
Contract Type:
Permanen

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Accounting

Accounts / Finance / Tax / CS / Audit

Accounts Management

Graduate

Proficient

1

Praha, Czech