Customer & Shopper Marketing Junior Manager

at  USP Zdrowie

Warszawa, mazowieckie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate03 Dec, 2024Not Specified05 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracowników firmy w zakresie obsługi urządzeń i aplikacji IT;
  • Przyjmowanie, rejestracja i obsługa zgłoszeń od użytkowników systemu IT;
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń komputerowych (m.in. komputery stacjonarne i laptopy, drukarki, zestawy wideokonferencyjne i multimedialne, telefony komórkowe i smartfony);
  • Kontakt z zewnętrznymi serwisami producentów;
  • Szkolenie użytkowników końcowych z zakresu wykorzystania istniejących rozwiązań IT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne lub status studenta ostatnich lat studiów informatycznych;
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows i pakietu MS Office 365;
  • Umiejętność technicznej obsługi sprzętu komputerowego oraz urządzeń biurowych;
  • Zainteresowanie tematyką nowych technologii IT/Telecom i łatwość przyswajania wiedzy technicznej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolność budowania relacji biznesowych;
  • Doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność realizowania kilku zadań równolegle przy trafnym ustaleniu priorytetów;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w obszarze IT.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju poprzez pracę w zespole ekspertów oraz ambitne i ciekawe zadania
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, kartę kulturalną albo dofinansowanie do wypoczynku – do wyboru, pokój zdrowia z masażami fizjoterapeuty, a także codzienną dawkę owoców w biurze
  • Elastyczny czas pracy, m.in. uwzględniający pracę zdalną

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Other

Graduate

Proficient

1

Warszawa, mazowieckie, Poland