Dyspozytor (m/k/d)

at  winkler Unternehmensgruppe

Czeladź, śląskie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate18 Jan, 2025Not Specified20 Oct, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Jesteśmy firmą winkler - europejskim liderem w handlu technicznym i dostawcą dla pojazdów użytkowych, warsztatów i rolnictwa. Około 1600 pracowników pracuje dla nas w ponad 40 lokalizacjach w różnych obszarach. Jako rozwijająca się firma średniej wielkości, nasi pracownicy są w centrum naszej działalności od ponad 100 lat, ponieważ wiemy, że ich umiejętności zawodowe i cechy osobiste są podstawą naszego sukcesu. Dajemy naszym pracownikom poczucie bycia we właściwym miejscu.

Twoje Zadania

  • Zapytania ofertowe u dostawców zewnętrzych i wewnętrznych
  • Realizacja i koordynacja zamówień
  • Zarządzanie gospodarką towarową
  • Koordynacja współpracy z dostawcami oraz z magazynem centralnym
  • Logistyka opakowań zwrotnych
  • Współpraca z magazynem lokalnym i centralnym w zakresie dostaw wychodzących i przychodzących
  • Przeprowadzanie zamówień specjalnych i rozpatrywanie reklamacji

Twoje Kwalifikacje

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenie zawodowe w sektorze handlowym
  • Doświadczenie z MS Office, SAP
  • Umiejętność pracy w zespole

Cenimy Pracowników. Dlatego oferujemy

  • Work-Life-Balance optymalną równowaga czasu pracy: 40-godzinny tydzień pracy
  • ponadprzeciętne świadczenia socjalne
  • wszechstronną i zróżnicowaną pracę, którą możesz aktywnie kształtować
  • otwartą kulturę korporacyjną i przyjazną, pełną uznania atmosferę
  • aplikacja dla pracowników, która pomaga kształtować nasze środowisko pracy
  • Zniżki pracownicze w różnych obszarach, a także specjalne warunki na asortyment produktów winkler

Jesteś zainteresowany?
W takim razie czekamy na Twoją aplikację online. Niestety nie możemy rozpatrywać zgłoszeń przesłanych pocztą elektroniczną lub w formie papierowej.
Twój Kontakt
Winkler Polska sp.z.o.o.
Adam Czarnecki
ul. Wiejska 49
41-250 Czeladz
Telefon PL: + 0048 32 76270- 1

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Czeladź, śląskie, Poland