Folyamatmérnök (tapasztalt/szenior) / Process Engineer (experienced/senior)

at  Deufol SE

Debrecen, Hajdú-Bihar megye, Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate15 Nov, 2024Not Specified16 Aug, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Bevezetés
Részt venni a változás alakításában. Egy lépéssel megelőzni a holnap kihívásait már ma. Együtt növekedni egy fejlődő iparágban. Értékeink mentén, felelősen viselkedni. TÚLLÉPNI A HATÁROKAT. Ezt jelenti a DEUFOL csapatában dolgozni.
Világszerte 3 kontinensen, 12 ország 90 telephelyén, 2400 motivált munkatársunkkal, globális szereplők vagyunk az ellátási lánc megoldások és az ipari csomagolás területén.
Jelenleg Debrecenben működő telephelyünkre keressük új kollégánkat Folyamatmérnök pozícióba.

A pozícióhoz kapcsolódó feladatok, kihívások

  • Az ipari csomagolási, valamint termelési (csomagolási alapanyag-gyártási) folyamatok optimalizálása és folyamatos fejlesztése a hatékonyságnövelés és a hibák megelőzése érdekében
  • Meglévő folyamatok hatékonyságának, hibáinak elemzése, hibaokok feltárása
  • Folyamatfejlesztési lehetőségek azonosítása a társterületekkel szorosan együttműködve, lehetséges változtatások tesztelése, szimulálása, értékelése (költség/haszon, megvalósíthatóság)
  • Folyamat-változások bevezetésének teljes körű menedzsmentje, a kapcsolódó dokumentációs és oktatási feladatok elvégzése
  • Új folyamatok, technológiák kialakításának, bevezetésének támogatása
  • Alapvető folyamatfejlesztési ismeretek gyakorlatias átadása, szemléletformálás a fizikai munkavállalók és vezetők körében
  • A tevékenység közvetlen hatással van a vállalat árbevételére, eredményességére

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, több év tapasztalat releváns szakmai területen gyártó, termelő, logisztikai cégnél
  • Stabil módszertani ismeretek (adatelemzés, lean, 6Sigma, folyamatfejlesztés, változás-menedzsment) és azok gyakorlati alkalmazásának képessége
  • Képesség folyamatfejlesztési és változásmenedzsment projektek önálló menedzsmentjére
  • Képesség különböző vezetői és munkavállalói szintekkel való partneri együttműködésre, bizalomépítésre és bevonásra, a nemzetközi szakmai csapattól és a helyi ügyvezetéstől a kékgalléros munkavállalókig
  • Képesség a folyamatok fejlesztésével kapcsolatos alapvető ismeretek gyakorlatias átadására, szemléletformálásra a fizikai területeken
  • Jó analitikus és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Aktív, tárgyalóképes középfokú szintű angol nyelvtudás; német nyelvismeret előny
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások)
  • Nyitottság az ellátási lánc menedzsment és faipari gyártási tevékenységek megismerésére

Hogyan tudunk inspirálni?

  • Megbízható, stabil, folyamatosan fejlődő munkáltató
  • Piacnak megfelelő juttatási csomag
  • Céges kedvezménykártya
  • Kötetlen munkarend, havi néhány nap távmunka-lehetőséggel (de: a pozíció alapvetően személyes jelenlétet igényel)
  • Hosszú távú növekedési lehetőség egy piacvezető nemzetközi vállalatnál
  • Az tudásod, kreativitásod és személyiséged révén felelős feladatokat végezhetsz csapatmunkában
  • Belső képzések és karrierút lehetősége

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Debrecen, Hungary