FRONTEND DEVELOPER (TS/JS), MOŽNOST FULL REMOTE

at  AAA AUTO

Praha, Praha, Czech -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate27 Oct, 2024Not Specified29 Jul, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Do našeho týmu online marketingu hledáme talentovaného a nadšeného Frontend Developera, který se bude podílet na tvorbě moderních webových aplikací.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vytváření vlastních komponent a design systémů na základě dodaného designu od grafika
  • Používáme vždy nejnovější verzi Angularu, ale zkušenost s Angularem není potřeba, stačí mít zkušenost s jakýmkoliv moderním JS frameworkem
  • Optimalizace rychlosti webových stránek
  • Spolupráce na nových projektech s UX designéry a programátory
  • Ochota učit se novým věcem a mít přehled v novinkách a trendech v oboru
  • Podílení se na skvělé náladě v týmu

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Application Programming / Maintenance

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Praha, Czech