HR Business Partner

at  Grupa PKF Consult

Warszawa, mazowieckie, Poland -

Immediate21 Jan, 2025Not Specified22 Oct, 2024N/AGood communication skillsNoNo

PKF Polska jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od 30 lat. Nasze linie biznesowe PKF rozwijamy w dziewięciu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Opolu, Lublinie oraz Zielonej Górze.

Zakres zadań:

  • bycie partnerem dla Zarządu oraz managerów w budowaniu środowiska pracy wpływającego na rozwój organizacji i osiąganie celów biznesowych,
  • prowadzenie różnorodnych projektów z zakresu HR – pełny cykl życia pracownika,
  • tworzenie, implementacja i monitorowanie polityk oraz procedur HR zgodnych z celami biznesowymi,
  • budowanie przyjaznego środowiska pracy, wspierającego doświadczenia i zaangażowanie pracowników,
  • monitorowanie trendów rynkowych, inicjowanie i proponowanie nowych rozwiązań w zakresie działań HR,
  • wsparcie w bieżących zadaniach zespołu.

Nasze oczekiwania:

  • masz doświadczenie – min. 5 lat na analogicznym stanowisku w organizacji o rozproszonej strukturze,
  • rozumiesz procesy biznesowe zachodzące w organizacji i umiesz się w nich odnaleźć,
  • jesteś osobą komunikatywną, cenisz otwartość i pracę z ludźmi, nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć i nawet najtrudniejszą sytuację umiesz rozładować swoim poczuciem humoru,
  • jesteś osobą świetnie zorganizowaną, potrafisz ustalać priorytety, wykazywać inicjatywę i wdrażać swoje pomysły,
  • umiesz odnaleźć się w niestandardowych sytuacjach, proponujesz rozwiązania.

Bardzo ważna jest dla nas atmosfera i poczucie wzajemnego zaufania w zespole. Wspieramy się i polegamy na sobie nawzajem.

Oferujemy

  • Hybrydowa forma pracy
  • Zajęcia językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich
  • Multisport
  • Premia za polecenia pracownicze
  • Dofinansowanie do okularów
  • Świadczenia urlopowe
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym

Pracując w PKF, pracujesz w firmie, która jest akredytowanym pracodawcą ACCA (Professional Development).
Od lat, PKF znajduje się w pierwszej dziesiątce firm audytorskich w Polsce

Information Technology/IT

HR / Administration / IR

1

Warszawa, mazowieckie, Poland