INSPEKTOR W DZIALE RACHUNKOWOŚCI I CONTROLLINGU

at  Miejskie Przedsibiorstwo Oczyszczania

Warszawa, mazowieckie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate23 Oct, 2024Not Specified28 Jul, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowy zakres obowiązków:

  • zapewnienie odbiorcom wewnętrznym terminowej i adekwatnej informacji zarządczej
  • udział w procesie rozliczania kosztów i przychodów na jednostki organizacyjne
  • nadzór nad stosowanymi zasadami rozliczania kosztów i kluczy rozliczeniowych
  • udział w procesie planowania i prognozowania, w tym obsługa i usprawnianie modeli finansowych
  • sporządzanie, weryfikacja analizy rentowności i opłacalności produktów i projektów inwestycyjnych

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (średnie + minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze controllingu/rachunkowości zarządczej)
  • umiejętność projektowania i tworzenia modeli finansowych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego
  • znajomość pakietu MS Excel

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie –ponad 90 latna stołecznym rynku
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Miejsce parkingowe
  • Dofinansowaniedo wypoczynku(wczasy pod gruszą)
  • Opiekę medyczną
  • Szkolenia zawodowe
  • Nagrody uznaniowe
  • Paczki choinkowe dla dzieci

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, a także w celu zapewnienia pełnej przejrzystości procesów przetwarzania Twoich danych osobowych chcielibyśmy, abyś wiedziała/wiedział, że:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. (dalej: MPO) z siedzibą przy ul. Obozowej 43, 01-161 Warszawa.
  • Zawsze, gdy masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z przetwarzaniem danych osobowych możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iodo@mpo.com.pl
  • Odbiorcami danych mogą być wyłącznie zaufane podmioty wspierające Nas w realizacji poniższych celów. Są to podmioty z branży IT, świadczące usługi księgowe, doradcze, prawne, operatorzy pocztowi, a także inni kontrahenci, którzy świadczą usługi na rzecz Administratora. Odbiorcą danych może być także klient lub dostawca MPO, z którymi możesz mieć kontakt w ramach wykonywania swoich zadań.
  • Masz prawo żądania od Administratora:
  • dostępu do danych osobowych,
  • sprostowania danych osobowych,
  • usunięcia danych osobowych,
  • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • przeniesienia danych osobowych.
  • Masz także prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  • Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • W przypadku, gdy Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody masz prawo do jej cofnięcia bez skutków prawnych dotyczących przetwarzania jakiego dokonano przed jej wycofaniem.
  • Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy.
  • MPO przetwarza Twoje dane zgodnie z poniższymi informacjami:

W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji działając na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c, a RODO dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od momentu zaaplikowania lub do momentu odwołania zgody. W zakresie, w jakim dobrowolnie podane przez Ciebie w dokumentach aplikacyjnych dane osobowe wykraczają poza zakres przepisów prawa to będą one przetwarzane na podstawie zgody jakiej udzieliłeś przez swoje wyraźne działanie – udostępniając nam swoje dane w zakresie szerszym aniżeli było to konieczne.
Jeżeli przy pierwszej rekrutacji wyrazisz zgodę na to, abyśmy Twoje dokumenty aplikacyjne brali pod uwagę także w przyszłych procesach rekrutacyjnych to działając na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO okres przetwarzania Twoich danych będzie wynosił 12 miesięcy od momentu wyrażenia zgody lub do momentu odwołania zgody.
W celu ochrony i zabezpieczenia się przed roszczeniami zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO, MPO przechowuje wszelki informacji o zdarzeniach, które wstąpiły i które mogą być podstawą do skierowania roszczeń wobec MPO lub wobec pracownika przez okres przedawnienia się tych roszczeń.

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Warszawa, mazowieckie, Poland