Inżynier ds. Urządzeń Pakietowych i Maszyn Wirujących

at  Fluor Corporation

Gliwice, śląskie, Poland -

Immediate24 Oct, 2024Not Specified25 Jul, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Fluor Gliwice jest częścią Fluor Corporation z siedzibą w USA, dostawcy profesjonalnych i technicznych rozwiązań, z zakresu doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi.

Fluor w Gliwicach działa w ramach linii biznesowej Urban Solutions oraz Energy Solutions. Posiadamy szerokie doświadczenie w szczególności z zakresu realizacji projektów inwestycyjnych dla segmentów takich jak:

  • Life Sciences (farmacja, biotechnologia)
  • Advanced Technologies (przemysł bateryjny, centra baz danych)
  • Chemicals (chemia, petrochemia, rafinerie).

Jako światowy lider projektów typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj) oferujemy szerokie możliwości rozwinięcia kariery zawodowej zarówno w Inżynierii (projektujemy wielobranżowo), Kompletacji Dostaw i Kontraktacji Usług, Kontroli Finansowej i Harmonogramowej Inwestycji, jak i na etapie Budowy w Polsce oraz na całym świecie.
Ze wględu na obiecujące możliwości biznesowe, planujemy ciągły rozwój naszych zasobów i na ten moment szukamy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Gliwice, Śląsk (biuro)

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Zapewnienie zgodności kupowanych urządzeń z wymaganiami projektowymi poprzez przygotowywanie niezbędnych danych, jak również przeprowadzanie uzgodnień technicznych z poszczególnymi dostawcami, począwszy od fazy wstępnej projektu, aż do budowy instalacji.
  • Opracowywanie załączników technicznych do zapytań ofertowych, zamówień, kontraktów na maszyny i urządzenia, w tym: arkuszy danych, specyfikacji technicznych, rysunków założeniowych.
  • Ocenianie ofert, opracowywanie rekomendacji technicznych.
  • Przeglądanie dokumentacji technicznej wytwórców urządzeń.
  • Uzgadnianie rozwiązań z Klientem oraz innymi branżami.
  • Udział w inspekcjach i testach maszyn u dostawców.

BASIC JOB REQUIREMENTS

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Energetyka/ Aparatura Chemiczna/ Mechanika)
  • Wiedza nt. urządzeń pakietowych (packaged equipment) lub maszyn wirujących (pompy, wentylatory, sprężarki)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na zbliżonym stanowisku w przemyśle chemicznym, rafineryjnym lub farmaceutycznym

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole, przy międzynarodowych projektach dla kluczowych klientów branży Oil and Gas i Advanced Technologies Life and Sciences
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursów językowych, bonus wakacyjny);
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy (pracę rozpoczynamy między 6:30 - 8:30)
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym.
  • Możliwość ciągłego rozwoju, w tym szkolenia zawodowe i platforma do samodzielnej nauki.

1

Gliwice, śląskie, Poland