IT Business Analyst – nové projekty v oblasti SW vývoje

at  ADASTRA

Praha, Praha, Czech -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate16 Dec, 2024Not Specified17 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Do naší Software Engineering Practice právě hledáme jednoho až dva IT business analytiky se zkušenostmi v oblasti vývoje SW, kteří s námi chtějí pracovat na nových projektech pro naše české i zahraniční zákazníky – vytváříme především webové, ale i mobilní aplikace, různé B2B portály, B2C e-shopy apod.
Pokud vás baví variabilní a kreativní práce, kromě sepisování specifikace rádi pracujete přímo se zákazníkem a nebojíte se dávat směr novým projektům, které se jsou třeba ještě v nabídkové fázi, čtěte dál!
Mimo jiné se můžete těšit na spolupráci s kolegy Pavlem Předotou, Štěpánem Sojkou, Dominik Vondráčkem, Radimem Čermákem a kolegyní Adrianou Ivankovou.

CO VÁS ČEKÁ:

  • Přímá práce se zákazníky s cílem porozumět jejich individuálním požadavkům
  • Analýza potřeb zákazníků, systémů i obchodních procesů a identifikace oblastí pro zlepšení
  • Přímé podílení se na tvorbě nabídek u nových projektů (v analytické rovině)
  • Navrhování řešení a sestavování technických požadavků
  • Vypracovávání funkčních i nefunkčních požadavků
  • Úzce budete spolupracovat s kolegy na všech úrovních projektu – s týmem analytiků, architektů, návrhářů UX/UI a vývojovým týmem
  • Mezi vaše cíle bude mimo jiné patřit i prohloubení si dovedností v rámci kompetence business-system analýzy i mimo ni

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Business Analysis

Graduate

Proficient

1

Praha, Czech