Junior Compliance Officer

at  NN Group

Budapest, Közép-Magyarország, Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate26 Dec, 2024Not Specified30 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Az NN Biztosító Zrt., a biztosítási piac egyik kiemelkedő szereplője, Junior Compliance Officer munkatársat keres csapatába! Ebben a pozícióban a biztosító, mint vállalat és termékeinek szabályszerű működésének biztosításával fogsz foglalkozni szoros együttműködésben a többi szakértővel.

Feladatok:

  • A biztosító működésére vonatkozó jogszabályoknak való megfelelés támogatása, folyamataiban tapasztalható esetleges hiányosságok felülvizsgálata és javítása;
  • Megfelelőségi politika, megfelelőségi terv és a compliance chart elkészítésében, rendszeres frissítésében és azok végrehajtásában való részvétel;
  • A megfelelőségi területet is érintő rendszeres és eseti riportok elkészítése;
  • Jogszabályi megfeleléssel kapcsolatos monitoring/ellenőrzési tevékenységben való részvétel;
  • Az FCO tevékenységének szakmai támogatása, szabályzatok elkészítése, felülvizsgálata, nyilvántartások naprakészen tartása;
  • Üzleti területek szakmai támogatása az FCO területet érintő kérdésekben, szakmai riportok elkészítése;
  • A biztosító felügyeleti szerveivel való kapcsolattartás.

Ami nekünk számít:

  • Felsőfokú jogi és/vagy közgazdász végzettség;
  • 1-3 év biztosítási/pénzügyi szektorban szerzett releváns tapasztalat;
  • Felsőfokú angol nyelvtudás;
  • MO programok magabiztos ismerete;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Csapatmunkára való nyitottság.

Ami neked számít:

  • Speciális témakörök megismerése a Compliance területen belül, folyamatos tanulás és fejlődési lehetőség;
  • Szakmai előrelépési lehetőség;
  • Multinacionális, modern környezet;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Home Office lehetőség;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

Előnyt jelent:

  • Compliance, kockázatkezelői területen szerzett tapasztalat;
  • Széleskörű informatikai érdeklődés, ismeretek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed Karrier Portálunkon keresztül önéletrajzod csatolásával, melyet követően rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot. Kiválasztási folyamatunk zajlik.
Téged keresünk, nem csupán egy új munkatársat

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Budapest, Hungary