Képzésszervező HR munkatárs

at  KALL Ingredients Kft

Tiszapüspöki, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate04 Jan, 2025Not Specified06 Oct, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Feladatok

  • Belső oktatási rendszer kreatív fejlesztése, digitalizált módszerek bevezetése.
  • Külső, belső képzések szervezése, lebonyolítása, nyilvántartása és adminisztrációja.
  • Éves képzési tervek összeállítása, nyomonkövetése.
  • Orientáció szervezése az új belépő munkatársaink számára.
  • Képzési adminisztráció naprakészen tartása, auditokon való aktív részvétel.
  • Egyetemekkel való kapcsolattartás, együttműködés, állásbörzék, nyílt napok szervezése.

Elvárások

  • Felsőfokú HR és/vagy gazdasági szakirányú végzettség.
  • Legalább 3 éves nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat.
  • Proaktív, dinamikus személyiség.
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség, önálló munkavégzés.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • B kategóriás járművezetői engedély.

Előny

  • Szolnokhoz közeli lakóhely (30 km-es körzet) vagy költözési hajlandóság.

Amit ajánlunk

  • A cégcsoport több vállalata számára, szakmai rendszerépítési feladaton dolgozhatsz.
  • Fiatalos, rugalmas, pozitív szemléletű csapatban fogsz dolgozni, izgalmas projekteken.
  • Kiemelkedő jövedelmet és juttatási csomagot biztosítunk:

    1. havi fizetés,

    • cafeteria,
    • magán egészségbiztosítás,
    • karrier és képzési lehetőségek cégen vagy cégcsoporton belül,
    • szezonális ajándékcsomagok.
    • Ingyenes buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről: Törökszentmiklós, Szolnok, Fegyvernek, Tiszaföldvár, Martfű, Kengyel, Tiszatenyő.

    Responsibilities:

    Please refer the Job description for details

    REQUIREMENT SUMMARY

    Min:N/AMax:5.0 year(s)

    Information Technology/IT

    HR / Administration / IR

    Software Engineering

    Graduate

    Proficient

    1

    Tiszapüspöki, Hungary