Kierownik Laboratorium Technologicznego

at  BIOFARM

Poznań, wielkopolskie, Poland -

Immediate23 Nov, 2024Not Specified27 Aug, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

KIEROWNIK LABORATORIUM TECHNOLOGICZNEGO

Miejsce pracy: Poznań
O nas
W Biofarm zatrudniamy zespół ekspertów specjalizujących się w wielu dziedzinach związanych z opracowywaniem, wytwarzaniem oraz rozwojem naszych leków. Jesteśmy zespołem ambitnych i kreatywnych ludzi, których łączy jedno – dobro pacjenta, ponieważ właśnie on jest w centrum naszych starań codziennie. Skupiamy się na działaniu, myślimy odważnie i nieszablonowo, dzięki temu wspólnie osiągamy sukcesy.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesem opracowywania, wdrażania technologicznych innowacji, usprawnień, transferów produktów,
  • kierowanie przebiegiem prób technologicznych oraz transferów technologii wytwarzania,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie technologii i formulacji farmaceutycznej,
  • tworzenie harmonogramów prac prowadzonych projektów i nadzór na nimi,
  • zarządzanie dokumentacją projektową,
  • współpraca wewnętrzna z innymi działami w zakresie wdrożenia nowych produktów,
  • współpraca z jednostkami naukowymi w zakresie badań i rozwoju technologii i produktów,
  • zarządzanie podległym zespołem, przydzielanie zadań oraz rozliczanie z efektów pracy, rozwój pracowników, dzielenie się wiedzą.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu farmacja, chemia lub pokrewne,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze technologii w branży farmaceutycznej – obszar form suchych,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • biegła znajomość jezyka angielskiego,
  • znajomość zasad GMP,
  • umiejętność współpracy na każdym poziomie organizacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność zachowania skuteczności w działaniu pod presją czasu,
  • nastawienie na szukanie rozwiązań oraz wnikliwość w rozwiązywaniu problemów.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – pierwsza umowa na okres 9 miesięcy
  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych, zniżka na studia,
  • program poleceń pracowniczych – poleć znajomego do pracy i otrzymaj za to dodatkowe pieniądze,
  • dbamy o zdrowie naszych pracowników – organizujemy regularne darmowe badania profilaktyczne
  • eventy firmowe (wspólne śniadania, Dzień Zdrowia, spotkania świąteczne i inne)
  • dołącz do firmowej drużyny biegaczy i bierz udział w biegach charytatywnych,
  • inicjatywy dobroczynne w firmie – zostań jednym z Koordynatorów Szlachetnej Paczki,

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

1

Poznań, wielkopolskie, Poland