Laboratóriumi asszisztens (4 műszakos IPC laboratóriumban)

at  EUROAPI

Budapest, Közép-Magyarország, Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate19 Dec, 2024Not Specified23 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Laboratóriumi asszisztens (IPC laboratórium)
Az EUROAPI Újpesti telephelyére keressük új, lelkes és csapatjátékos munkatársunkat, aki amellett, hogy precíz és megbízható, rendelkezik középfokú vegyipari végzettséggel is.
A munkakör célja:
Új munkatársunk fő feladata lesz klasszikus analitikai és kisműszeres vizsgálatok (vizuális titrálás, VRK, KF víztartalom meghatározás stb) valamint kromatográfiás vizsgálatok (HPLC, GC) végzése a mintaelőkészítéstől az értékelésig, és az eredmény dokumentálásáig rövid időn belül az vonatkozó előírások szerint.

A következő izgalmas feladatok várnak Rád:

  • Mérések pontos, precíz kivitelezése, kiértékelése, dokumentálása (papíron és/vagy informatikai rendszerben)
  • Laboratórium munkájához tartozó egyéb kiegészítő tevékenységek végzése (nyilvántartások, veszélyes hulladékok kezelés, mérőműszerek napi/heti ellenőrzése stb.)

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárásaink:

  • Vegyésztechnikus végzettség
  • Minimum 1-3 év laboratóriumi gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek
  • Gyors tanulási és jó kommunikációs készség
  • Betanulás után önálló munkavégzés.
  • Megosztott figyelem, azaz párhuzamosan 4-5 folyamat figyelemmel kísérése
  • Felelősségtudat

Előnyt jelent:

  • Empower szoftver ismerete
  • GMP munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Gyógyszer alapanyag és intermedier gyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezetben
  • 4 műszakos munkarendben való munkavégzés (12 órában)
  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • A vállalat Cafeteria szabályzat alapján bruttó 600.000 Ft/év (próbaidő alatt is)
  • Céges bónusz (átlagosan az éves bér 8%-a)
  • Éves manager szűrés és járóbeteg ellátás a Budai Egészségközpontban, amelyre 1 fizetett szabadnapot biztosítunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőség (szauna, fitneszterem)
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Ingyenes parkolási lehetőség

A munkahelyről:
Az EUROAPI Hungary Kft. egy egyedülálló hatóanyag-gyártó cég, a francia székhellyel rendelkező EUROAPI leányvállalata. A francia tőzsdén jegyzett önálló vállalat az API (active pharmaceutical ingredients) termelési, kereskedelmi és fejlesztési tevékenységét öt európai országban található hatóanyag-gyártó telephely bevonásával egyesíti. Az itt gyártott termékek 80 országban kerülnek értékesítésre.
Budapesti telephelyünk gyógyszerhatóanyaggyártó, amely kiváló szakértelemmel rendelkezik mind a kémiai fejlesztés mind a kémiai termelés területén. Több, mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A prosztaglandin modell kifejlesztése a telephely egyedülálló szakmai innovációja, amely a helyi szakértelem és a fejlesztések iránti elkötelezettségünk eredményeképpen jött létre.
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerüle

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Budapest, Hungary