Magazynier - Operator Wózka Widłowego

at  Geis Global Logistics

Legnica, dolnośląskie, Poland -

Immediate06 Nov, 2024Not Specified09 Aug, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

Zadania:

  • Przyjęcie i wydanie towaru (dostawy, dystrybucja).
  • Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych i odbiorczych.
  • Przeładunki samochodów liniowych.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.
  • Tworzenie struktur towaru.
  • Transportowanie towarów z obszaru przyjęcia do strefy składowania.
  • Realizacja powierzonych zadań w ramach prowadzenia gospodarki magazynowej.

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - praca na cały etat
  • Praca na 2 zmiany bez pracy w weekendy (w godzinach 4.30 - 12.30 i 12.00 - 20.00).
  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, na preferencyjnych warunkach - grupowe ubezpieczenie na życie).
  • Stabilne zatrudnienie i udział w ciągłym rozwoju międzynarodowej organizacji.
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Dobra atmosfera pracy i możliwość uczenia się od innych.

Dodatkowe informacje pod numerem: 573 944 048
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

1

Legnica, dolnośląskie, Poland