Młodszy Specjalista ds. Marketingu

at  Scanmed SA

Warszawa, mazowieckie, Poland -

Immediate26 Dec, 2024Not Specified28 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi cztery wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań marketingowych dla dwóch klinik medycznych Grupy Scanmed,
  • Monitorowanie wizerunku klinik oraz analizowanie działań konkurencji w celu wdrażania nowych strategii marketingowych,
  • Koordynacja kampanii reklamowych i promocyjnych, dopasowanych do potrzeb klinik lub oferowanych usług,
  • Analiza efektywności działań marketingowych oraz wnioskowanie w celu ich optymalizacji,
  • Współpraca z agencjami marketingowymi (social media, SEO, SEM),
  • Zarządzanie stronami internetowymi klinik,
  • Udział w branżowych eventach, w tym sportowych,
  • Współtworzenie materiałów marketingowych,
  • Wsparcie w obsłudze mediów społecznościowych oraz budowanie zaangażowania użytkowników.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia, socjologia lub pokrewne,
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w obszarze marketingu,
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami zajmującymi się social media, SEO i SEM,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zadaniami,
  • Wysoka orientacja na jakość i staranność w wykonywaniu obowiązków,
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje biznesowe.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uzyskania dofinansowania do wybranych szkoleń i kursów,
  • Ruchome godziny rozpoczęcia pracy (7:00-9:00),
  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Współpracę z jedną z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia.

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

1

Warszawa, mazowieckie, Poland