Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta

at  WeNet Group

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland -

Immediate28 Dec, 2024Not Specified01 Oct, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klientów, w tym reklamacyjnych i VIP, za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji, w tym infolinii, z naciskiem na budowanie długofalowych relacji,
  • Prowadzenie negocjacji z Klientami, identyfikacja ich potrzeb oraz dbanie o utrzymanie wysokiego standardu współpracy,
  • Aktywne rekomendowanie produktów i usług z naszego portfolio dla Klientów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynnej realizacji zadań,
  • Realizacja założonych celów oraz bieżące raportowanie przebiegu ich działań,

Nasze wymagania

  • Zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów oraz prowadzenia rozmów telefonicznych i negocjacji,
  • Swoboda w budowaniu i rozwijaniu relacji z Klientami,
  • Zaangażowanie w realizację obowiązków z nastawieniem na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Proaktywne podejście do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,
  • Wysoki poziom kultury osobistej i profesjonalizm w budowaniu relacji,
  • Umiejętność efektywnego komunikowania się zarówno w mowie, jak i w piśmie,
  • Zdolność do aktywnego słuchania i wyciągania wniosków,
  • Pozytywne nastawienie i optymizm w podejściu do codziennych wyzwań,

Mile widziane

  • Doświadczenie i znajomość zagadnień z zakresu obsługi Klienta biznesowego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Pracę jednozmianową (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00) stacjonarnie w naszym biurze w Bydgoszczy,
  • Po wdrożeniu wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + atrakcyjny system premiowy), którego wysokość zależy od indywidualnych wyników,
  • Możliwości rozwoju oraz angażujące szkolenia rozwijające kompetencje m.in. udział w wewnętrznym projekcie Uniwersytet Customer Care czy szkolenia online na platformie Strefa Kursów,
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do powierzonych zadań oraz wsparcie przełożonego i doświadczonych kolegów,
  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole, gdzie zawsze możesz liczyć na wsparcie i dobrą atmosferę,
  • Wachlarz benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe i programy szkoleniowe.

1

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland