Młodszy Specjalista w Dziale Studiów Podyplomowych i Szkoleń

at  WSB Pozna

Poznań, wielkopolskie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate07 Nov, 2024Not Specified09 Aug, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Zakres obowiązków

  • organizacja studiów podyplomowych (przygotowanie planów zajęć, testów, egzaminów, ankiety)
  • prowadzenie dokumentacji procesu dydaktycznego (umowy, rachunki)
  • obsługa i prowadzenie dokumentacji słuchacza
  • układanie planów i harmonogramów studiów
  • współpraca z wykładowcami
  • realizacja działań marketingowych

Poszukiwane kompetencje

  • wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • samodzielność oraz umiejętność współpracy z zespołem
  • zdolność organizacji i planowania w pracy
  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań
  • umiejętności hierarchizacji zadań i ustalania priorytetów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w organizacji kursów/szkoleń lub w pracy biurowej (np. w działach obsługi klienta)
  • dobra znajomość aplikacji biurowych (MS-Office)
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku oraz w wyznaczone weekendy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
  • możliwość podjęcia studiów i szkoleń na preferencyjnych warunkach
  • możliwość skorzystania z dodatków pozapłacowych (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, Elearningowa platforma do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego)
  • dodatkowe dni wolne od pracy

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Poznań, wielkopolskie, Poland