Operator Przezbrojeń

at  Johnson Matthey

Gliwice, śląskie, Poland -

Immediate23 Jan, 2025Not Specified24 Oct, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

Stanowisko: Operator Przezbrojeń
Lokalizacja: Gliwice, Polska
Johnson Matthey Poland jest częścią Johnson Matthey, firmy działającej na rynku międzynarodowym od ponad 200 lat. Specjalizujemy się w zrównoważonej technologii i korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza. Pomagamy przy tym naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w globalnym przemyśle motoryzacyjnym, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.
Do naszego zakładu produkcyjnego w Gliwicach poszukujemy Operatora Przezbrojeń, który dołączy do zespołu Johnson Matthey Poland.

Główne obowiązki:

  • Przezbrajanie linii produkcyjnej;
  • Proste prace manualne związane z produkcją katalizatorów;
  • Praca zgodnie ze standardami i procedurami;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i ciągłe doskonalenie standardów 5S;
  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w procesie produkcyjnym oraz incydentów dotyczących bezpieczeństwa;
  • Utrzymanie wysokich standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy;
  • Utrzymanie wysokich standardów dotyczących Gospodarki Odpadami;
  • Komunikacja z innymi obszarami (np. magazyn, dział jakości) w celu przepływu istotnych dla zakładu informacji.

Czy jesteś idealnym kandydatem / kandydatką? Nasze wymagania to:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji;
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne;
  • Zaangażowanie i chęć do pracy;
  • Umiejętność współpracy w zespole, doskonała komunikacja interpersonalna;
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.

Co oferujemy :

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach Johnson Matthey;
  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowoczesnej firmie produkcyjnej – duży, zautomatyzowany park maszynowy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + miesięczny bonus produkcyjny); Benefity finansowe: zimowy i letni;
  • Nagroda roczna w formie premii finansowej;
  • Dofinansowanie wyprawki szkolnej;
  • Dofinansowanie do urlopu;
  • Dofinansowanie posiłków w stołówce pracowniczej (śniadania, obiady, dodatkowo automaty z gotowymi posiłkami dostępne podczas zmiany nocnej);
  • Prywatna opieka medyczna (podstawowy pakiet za 1 zł) z możliwością dołączenia członków rodziny;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie z możliwością dołączenia członków rodziny;
  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych (w całości finansowany przez pracodawcę – 4% wynagrodzenia podstawowego);
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych;
  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;
  • Dogodna lokalizacja – Gliwice Strefa Łabędy (autobusy linii 280, 259, 693).

Johnson Matthey da Ci swobodę, w działaniu byś w pełni zaangażował się w pracę i był częścią zespołu, w którym liczy się różnorodność opinii i każdy jest wysłuchany. Umożliwimy Ci realizację zadań, tworzenie rozwiązań i wartości dla naszych klientów. Jesteśmy odpowiedzialni za dzielenie się tymi samymi wartościami oraz ze wspólnym zaangażowaniem robimy to co właściwe. Naszą pasją jest wprowadzanie zmian i zapewnianie lepszego jutra dla nas i dla Ciebie — Razem dla czystszego i zdrowszego świata, dziś i dla przyszłych pokoleń.

1

Gliwice, śląskie, Poland