Oracle Database Developer

at  Finitec Sp z oo

zdalnie, województwo śląskie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate18 Dec, 2024Not Specified24 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Finitec to multitechnologiczny około 50 osobowy zespół specjalistów IT. Zajmujemy się rozwojem, implementacją, utrzymaniem i doradztwem w zakresie oprogramowania. Działamy na rynku od ponad 10 lat, co pozwoliło nam zdobyć mocne doświadczenie w branży finansowej, telco, sharing economy oraz AI. Technologicznie działamy między innymi w obszarze Javy, Pythona, C++, Reacta, Angulara, Oracle, Salesforce, DevOps, mikroserwisów i rozwiązań cloudowych.
Wierzymy w partnerstwo oparte na zaufaniu i szczerości. Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji. Stawiamy na indywidualne podejście do rozwoju, wellbeing oraz swobodną atmosferę. Nasze podstawowe wartości to odpowiedzialność, niezawodność i uczciwość.
Zakres obowiązków
Jako Oracle Database Developer dołączysz do zespołu, zajmującego się utrzymaniem i rozwojem software dla instytucji finansowych w oparciu o bazy danych Oracle.
W ramach twoich zdań będziesz utrzymywać istniejące rozwiązanie oraz projektować i implementować nowe funkcjonalności, w tym zbierać wymagania, testować i integrować kod z systemami źródłowymi.
Tech stack: PL/SQL, baza danych Oracle, SQL, Java, Spring, JavaScript, Git, Atlassian, CI/CD
Miejsce pracy: Zdalnie/możliwość korzystania z biura w Warszawie
Poszukiwane kompetencje
✔ Min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu - PL/SQL
✔ Znajomość bazy danych (głównie relacyjnych)
✔ Znajomość zagadnień optymalizacji przetwarzania danych oraz zagadnień związanych z bazą danych Oracle
✔ Język angielski (min. B2)
✔ Samodzielność

✔ Komunikatywność i otwartość
Nice to have:
✔ Znajomość Java, C#, R lub JS
✔ Doświadczenie w branży bankowej
Oferujemy
Długofalowa współpraca (na podstawie B2B lub UZ)

Praca zdalna 100%

Dla chętnych możliwości pracy w biurze w centrum Warszawy (Q22)

Możliwość zmiany projektu - jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany szukamy dla Ciebie innej opcji rozwoju

Work-life fit – mamy elastyczne godziny pracy, abyś mógł pogodzić cokolwiek dzieje się w Twoim życiu prywatnym i pracę

Nastawienie na wellbeing - chcemy dążyć do zdrowego balansu i uczyć się od siebie jak radzić sobie z wyzwaniami życia codziennego

Indywidualną ścieżkę rozwoju - jesteśmy od tego, aby wspierać Twój wymarzony kierunek

Płaska struktura - jesteśmy nastawieni na współpracę i tworzymy procesy uszyte na naszą miarę

Kultura organizacyjna - ważne dla nas jest, aby budować środowisko oparte na wzajemnym szacunku i tolerancji

Otwartość na Twoje pomysły - widzimy dużą wartość w słuchaniu zarówno w pracy projektowej jak i w całej organizacji

Benefity: prywatna opieka medyczna i karta sportowa

Regularne wyjazdy i spotkania integracyjne - lubimy się integrować i wspólnie uczyć nowych umiejętnośc

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - System Programming

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

zdalnie, Poland