Product enginier

at  ZEISS Group

Mátészalka, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate06 Nov, 2024Not Specified08 Aug, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Feladatok:

  • Megfelelő és satbil termelési folyamatok megvalósítása ( főbb területek: vékony filmbevonat, ultrahangos mosási technika)
  • A termelési folyamatok optimalizálása, a minőség javítása, az előállítási költségek csökkentése
  • Munkautasítások készítése és dolgozói tréningek lebonyolítása
  • Gyártástámogatás, problémamegoldás
  • A gyártási hibák elemzése, meghatározása
  • Közép-, hosszútávú termelési megfigyelés és ellenőrzés statisztika folyamatszabályozási módszerek segítségével
  • Kísérletek és kiértékelések tervezése, lebonyolítása, dokumentálása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, vegyészmérnöki, villamosmérnöki végzettség
  • analitikus gondolkodás, problémamegoldó készség
  • rendszerszemlélet, folyamatszintű gondolkodás
  • hatékony csapatmunka
  • jó integrációs és kommunikációs készség a gyártóüzem dolgozói felé
  • aktív angol vagy német nyelvtudás
  • nagyfokú motiváció, prioritások felállítása, magabiztos fellépés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Nyugdíjas évekről történő vállalati gondoskodás
  • Csapatépítő rendezvények, részvételi lehetőség a vállalat futó- és/vagy futball csapatában
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Your ZEISS Recruiting Team:
Herdonné Horváth Anik

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Mátészalka, Hungary