Production Technician

at  Johnson Matthey

Gliwice, śląskie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate18 Jan, 2025Not Specified19 Oct, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Stanowisko: Technik Produkcji
Lokalizacja: Gliwice
Celem pracy jest produkcja katalizatorów, obejmująca wytwarzanie soli PGM, powłok katalitycznych oraz powlekanie substratów na linii produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami jakościowymi.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy;
  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej ( nowoczesny i zautomatyzowany proces produkcyjny);
  • Benefit zimowy i letni;
  • Nagroda roczna;
  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;
  • Dofinansowanie wyprawki szkolnej;
  • Dofinansowanie posiłków;
  • Owocowe środy;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy Program Poleceń;
  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych ( w całości finansowany przez pracodawcę – 4% wynagrodzenia );
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;
  • Dogodna lokalizacja – Gliwice Strefa Łabędy (autobusy linii 280, 259, 693).

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji soli PGM, powłok katalitycznych i powlekania substratów na linii oraz wykonywanie wszelkich kalibracji i przeglądów AM;
  • Kontrola parametrów produkcji oraz jakości wyrobów w trakcie procesu;
  • Pobieranie próbek i ich rejestracja w systemie produkcyjnym;
  • Przezbrajanie linii produkcyjnej i całego systemu dozującego tak aby zachować ciągłość produkcji i generować jak najmniejsze straty;
  • Raportowanie zużycia materiałów zgodnie z planem produkcyjnym;
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy i przestrzeganie zasad BHP oraz zgłaszanie niezgodności produktowych oraz incydentów do przełożonego.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie (wymagane);
  • Doświadczenie w procesach produkcyjnych, preferowane w branży chemicznej;
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane);
  • Dokładność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole.

Johnson Matthey da Ci swobodę, w działaniu byś w pełni zaangażował się w pracę i był częścią zespołu, w którym liczy się różnorodność opinii i każdy jest wysłuchany. Umożliwimy Ci realizację zadań, tworzenie rozwiązań i wartości dla naszych klientów. Jesteśmy odpowiedzialni za dzielenie się tymi samymi wartościami oraz ze wspólnym zaangażowaniem robimy to co właściwe. Naszą pasją jest wprowadzanie zmian i zapewnianie lepszego jutra dla nas i dla Ciebie — Razem dla czystszego i zdrowszego świata, dziś i dla przyszłych pokoleń.

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Technician

Graduate

Proficient

1

Gliwice, śląskie, Poland