Project Manager

at  BEST SA

zdalnie, województwo śląskie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate04 Dec, 2024Not Specified07 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

PROJECT MANAGER

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie złożonych projektów optymalizacyjnych, transformacyjnych, konsolidacyjnych
  • opracowanie kompleksowego planu projektu określającego zakres projektu oraz harmonogram i wymagania dotyczące zasobów
  • tworzenie i zarządzanie budżetem projektu, w tym szacowanie kosztów i monitorowanie wydatków
  • zarządzanie zespołami wielofunkcyjnymi,
  • skuteczne zarządzanie współzależnościami w projekcie,
  • monitorowanie postępów, identyfikacja potencjalnych ryzyk i wprowadzanie niezbędnych zmian
  • zapewnienie efektywnej komunikacji dotyczącej projektu na poziomie całej organizacji
  • cykliczne raportowanie statusu projektu
  • prowadzenie dokumentacji projektowej przy wsparciu PMO
  • ścisła współpraca z kadrą menedżerską / Zarządem Spółki

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu złożonych projektów, w tym projektów z obszaru M&A, (mile widziany opis projektów)
  • minimum jeden z wymienionych certyfikatów: PMP, PRINCE2, CAPM, AgilePM
  • Nastawienie na realizację wyników
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz wprowadzaniu usprawnień w codziennej pracy
  • umiejętności przywódcze, organizacyjne i komunikacyjne
  • umiejętność syntezy i analizy informacji projektowych i formułowania wniosków i rekomendacji
  • zdolność do reagowania na zmieniające się priorytety w celu zaspokojenia potrzeb biznesowych
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kafeteria MyBenefit
  • inicjatywy dobroczynne

i znacznie więcej
– sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
O nas
Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 700 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Project Management

Graduate

Proficient

1

zdalnie, Poland