Recruitment Specialist (mechanics and electricians)

at  Epcido

Gdańsk, pomorskie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate18 Nov, 2024Not Specified22 Aug, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

RECRUITMENT SPECIALIST (MECHANICS AND ELECTRICIANS)

Place of work: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • conducting end-to-end recruitment processes (including job profiling, sourcing, screening, interviewing, reference checks, and salary negotiations) for dedicated profiles (electricians, fitters, mechanics, etc.)
  • you will be responsible for developing effective recruitment strategies, managing candidate pipelines, and ensuring a seamless recruitment experience for both candidates and internal stakeholders
  • proactively supporting the organization of EB events
  • working closely with HR, hiring managers and leaders to source, pipeline and recruit top talents

Nasze wymagania

  • previous recruitment experience, in sector of mechanical and electrical field technicians, with an interest to build a career in recruitment and human resources
  • good English language skills with dynamic communication skills and outgoing personality
  • excellent organizational and time management abilities
  • having a mature outlook on business and personal engagements
  • we expect you to contribute to our teamwork with a positive and cooperative attitude, so that we can build on our cheerful and trusting team environment

To oferujemy

  • Opportunities for professional development and improvement of on-the-job skills
  • International working environment
  • Working hours 8:00-16:00 in our office in Gdańsk (Żabi Kruk 16 Street),

Benefits

  • sharing the costs ofsports activities
  • private medicalcare
  • sharing the costs ofprofessional training &courses
  • no dress code
  • coffee / tea
  • employee referralprogram
  • web platform forlearning foreignlanguages

O nas
Since 2016, Epcido has specialized in the installation, service, and commissioning of distribution centers in North America and Europe. Our skilled technicians and project managers build complex warehouse systems and install automated equipment for e-commerce distribution. Epcido is part of the Eltronic Group, a leader in automation and digitalization. At Epcido, you’ll be part of a dynamic team focused on expert planning and technological advancement. You’ll contribute to innovative projects and join a friendly environment where your skills are highly valued. We believe in doing things right and upholding our values.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Epcido Sp. z o.o. z siedzibą w: Żabi Kruk 16, 80-822 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: info@epcido.com.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: ds@epcido.com

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Human Resources/HR

HR / Administration / IR

Recruitment, HR

Graduate

Proficient

1

Gdańsk, pomorskie, Poland