Regionalny Menedżer Sprzedaży ds. Produktów Inwestycyjnych

at  Ergo Hestia

Kraków, małopolskie, Poland -

Immediate24 Oct, 2024Not Specified26 Jul, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

REGIONALNY MENEDŻER SPRZEDAŻY DS. PRODUKTÓW INWESTYCYJNYCH

Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:

Teren pracy: pół Polski (podział wschód, zachód)

  • realizacja strategii i planów sprzedaży oraz doradztwo biznesowe w zakresie ubezpieczeń ochronno-inwestycyjnych na podległym terenie,
  • promowanie sprzedaży ubezpieczeń ochronno-inwestycyjnych (w tym pozyskiwanie nowych pośredników, budowanie i utrzymywanie relacji oraz aktywizacja agentów),
  • wsparcie szkoleniowe i wdrożeniowe dla agentów w celu zapewnienia wysokiej jakości i efektywności sprzedaży,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji w wyznaczonym regionie Polski,
  • aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku i rozwoju jej struktur sprzedażowych,
  • stałe dążenie do podnoszenia jakości i przewagi konkurencyjnej,
  • ścisła współpraca z Biurem Ubezpieczeń Detalicznych i Programów Partnerskich.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość rynku i produktów z zakresu ubezpieczeń na życie,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą lub zarządzaniem sprzedażą produktów majątkowych i życiowych oraz prowadzeniem szkoleń,
  • gotowość do pracy w terenie – wymagane czynne prawo jazdy kat. B,
  • osobowość menedżera, umiejętność motywowania, planowania sprzedaży oraz monitorowania realizacji celów,
  • dynamika w działaniu, wysoka orientacja na wynik i konsekwencja w dążeniu do celu,
  • umiejętność pracy z wynikami biznesowymi,
  • proaktywna postawa i otwartość na zmiany,
  • atutem będzie wiedza i zainteresowania w zakresie rynków finansowych.

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę bez okresu próbnego, możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony po roku),
  • elastyczne godziny pracy,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • pakiet benefitów.

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

1

Kraków, małopolskie, Poland