Sales Manager FTL

at  Geis Global Logistics

Gdańsk, pomorskie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate25 Dec, 2024Not Specified28 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Twój zakres obowiązków:

  • realizowanie aktywnej sprzedaży serwisów drogowych, głównie produktu całopojazdowego
  • osiąganie założonych celów
  • współtworzenie polityki sprzedażowej firmy Geis PL
  • uczestniczenie i wpływanie na zmiany przyczyniające się do rozwoju naszej firmy

Nasze wymagania:

  • sukcesy w sprzedaży usług w obszarze B2B lub w branży TSL
  • rozumienie potrzeby budowania długotrwałych kontaktów z klientami
  • skuteczność w rozwoju sprzedaży i determinacja do osiągania celów
  • chęć pracy w zespole, są pomocne, współpracują i dzielą się wiedzą i chcą się uczyć od innych
  • chęć przyczynienia się do budowania pozytywnego wizerunku Grupy Geis wśród Klientów
  • motywacja do intensywnej pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • determinacja do podejmowania wyzwań, które prowadzą do budowania i rozwoju biznesu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz prosty i przejrzysty system premiowy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój
  • szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, na preferencyjnych warunkach - grupowe ubezpieczenie na życie)
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej
  • samochód służbowy również do celów prywatnych, notebook, telefon komórkowy

Jeśli chcesz mieć wpływ na rozwój organizacji i wspólnie budować prężną markę prześlij swoją aplikację.
Cenimy inicjatywę, pasję i zaangażowanie.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Other

Graduate

Proficient

1

Gdańsk, pomorskie, Poland