SALESFORCE ADMINISTRATOR

at  Apa Nova Bucureti SA

București, Municipiul București, Romania -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate28 Nov, 2024Not Specified01 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Principalele responsabilități:

  • Administrarea platformei Salesforce, inclusiv gestionarea utilizatorilor, profilurilor și rolurilor
  • Configurarea și personalizarea Salesforce pentru a satisface cerințele specifice din business
  • Crearea și menținerea rapoartelor, dashboard-urilor și accesul utilizatorilor la acestea
  • Oferirea de asistență tehnică și training pentru utilizatorii Salesforce
  • Gestionarea actualizărilor și lansărilor Salesforce
  • Documentarea proceselor, politicilor și procedurilor legate de Salesforce
  • Implementarea și menținerea integrărilor cu alte sisteme și aplicații
  • Monitorizarea performanței sistemului și propunerea de soluții pentru optimizare

Cerințe:

  • Experiență dovedită ca Salesforce Administrator (minim 1-2 ani)
  • Certificare Salesforce Administrator (obligatorie)
  • Cunoștințe solide despre configurarea și personalizarea Salesforce
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare
  • Capacitate de a lucra independent și de a gestiona mai multe proiecte simultan
  • Cunoștințe de bază de programare (Apex, Visualforce) - un avantaj
  • Familiaritate cu integrările API și instrumentele ETL - un avantaj
  • Abilități analitice și de rezolvare a problemelor
  • Atenție la detalii și orientare spre rezultate

Beneficii:

  • Pachet financiar format din: salariu, tichete de masă (40 de lei/zi), tichete cadou (Paște, Crăciun), tichete cadou pentru copiii minori ai angajaților (1 iunie și Sărbătorile de iarnă);
  • Prime și bonusuri: prime de performanță, speciale, de obiectiv, de Paște, Crăciun, vacanță, zi de naștere, prime de senioritate și cu ocazia pensionării;
  • Decontarea serviciilor de apă/canalizare;
  • Vouchere de vacanță;
  • Zile libere plătite, suplimentare zilelor de sărbătoare legală (a treia zi de Paște și de Crăciun, 20 iulie - Sfântul Ilie, 31 decembrie);
  • Zile libere plătite și ajutoare financiare pentru diferite evenimente familiale deosebite;
  • Servicii medicale asigurate în sistem privat și asigurare privată în caz de accident sau intervenție chirurgicală;
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională continuă;
  • Abonament gratuit la biblioteca Bookster.

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

București, Romania