SAP CO/PS Consultant

at  SIConsulting

Wrocław, dolnośląskie, Poland -

Immediate08 Nov, 2024Not Specified10 Aug, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Zespół SI-Consulting specjalizuje się w cyfrowej transformacji procesów biznesowych dużych i średnich firm, implementacji najnowszych rozwiązań wspierających funkcjonowanie przedsiębiorstw i instytucji opartych o platformę SAP. Wdrażamy gotowe rozwiązania SAP i tworzymy swoje własne produkty oparte o tą technologię. Jesteśmy entuzjastami robotyzacji i blockchain, zajmujemy się też zarządzaniem środowiskiem sieci i serwerów oraz odpowiedziami na nieszablonowe zapytania naszych klientów w obszarze m.in. .NET, PHP i utrzymania systemów biznesowych. Naszymi Klientami jest ponad 500 firm, wiele z nich o znanej wszystkim nazwie i marce. Od wielu lat jesteśmy złotym partnerem firmy SAP. Realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty w Polsce i za granicą.

Zadania

  • Realizacja zadań w roli konsultanta / konsultanta wiodącego w realizowanych projektach wdrożeniowych w obszarze SAP CO-PS (z uwzględnieniem controllingu produkcji).
  • Koordynacja zadań przypisanego zespołu projektowego.
  • Wsparcie procesów sprzedażowych.
  • Udział w projektach wewnętrznych (projektowanie i implementacja rozwiązań własnych w technologii SAP).

Oczekiwania

  • Min. 3 lata doświadczenia we wdrożeniach systemu SAP w obszarze CO, PS.
  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem CO, PS oraz FI.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.
  • Wysoka orientacja na Klienta, komunikatywność, umiejętność współpracy i utrzymywania relacji.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu SAP potwierdzającego kompetencje w danym obszarze.
  • Mile widziana znajomość systemu SAP S/4 HANA.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie z sukcesem działającej na rynku SAP od wielu lat.
  • Stabilność dzięki wieloletniej, trwałej współpracy z wieloma Klientami i skuteczności w pozyskiwaniu nowych Klientów.
  • Możliwość zdobycia bogatych doświadczeń w różnorodnych projektach dla Klientów wielu branż, liderów rynkowych.
  • Motywujący system wynagrodzeń powiązany bezpośrednio z poziomem zaangażowania w realizację zadań.
  • Pracę z najlepszym na rynku zespołem ekspertów, dzielących się wiedzą i doświadczeniem.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach i uzyskanie certyfikatów.
  • Biura we Wrocławiu i Poznaniu. • Możliwość pracy zdalnej i hybrydowej.
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych – pakiety sportowe, pakiety medyczne, dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych.
  • Możliwość korzystania z programu wsparcia dla pracowników – konsultacje z psychologiem, dietetykiem, logopedą, prawnikiem, doradcą biznesowym.
  • Bycie częścią bardzo fajnej grupy ludzi.

Model pracy
Hybrydowy
Miejscowość
Wrocław
Apliku

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

1

Wrocław, dolnośląskie, Poland