Specjalista ds. HR i Administracji

at  Epcido

Gdańsk, pomorskie, Poland -

Immediate04 Dec, 2024Not Specified07 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

SPECJALISTA DS. HR I ADMINISTRACJI

Place of work: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowy obieg i aktualność dokumentów w firmie
  • Wsparcie procesów kadrowych w organizacji, m.in. przeprowadzanie procesu onboardingu, prowadzenie dokumentacji kadrowej, kontakt z ZUS, urzędami,
  • Organizacja szkoleń i uprawnień dla Pracowników na stanowiskach technicznych (Elektrycy, Mechanicy)
  • Wsparcie administracyjne projektów prowadzonych za granicą zgodnie z przepisami danego kraju, m.in. organizacja odpowiednich dokumentów i uprawnień
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych systemów i procesów HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe związane z administracją, zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym swobodną komunikację
  • Proaktywna postawa, skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w pracy
  • Międzynarodowe, niekorporacyjne środowisko pracy
  • Godziny pracy 8:00-16: 00 w naszym biurze w Gdańsku (ul. Żabi Kruk 16)

Benefits

  • sharing the costs ofsports activities
  • private medicalcare
  • sharing the costs ofprofessional training &courses
  • no dress code
  • coffee / tea
  • employee referralprogram
  • web platform forlearning foreignlanguages

O nas
Od 2016 roku Epcido specjalizuje się w wykonywaniu instalacji, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Europie i USA. Epcido jest częścią firmy inżynierskiej Eltronic Group, która działa w ramach megatrendów: automatyzacja i cyfryzacja, power-to-x oraz x-to-power. Będąc częścią Epcido, dołączysz do przyjaznego, wysoko wykwalifikowanego zespołu w zróżnicowanej i satysfakcjonującej pracy z możliwościami rozwoju. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najnowsze technologie i fachowe planowanie. Zawsze upewniamy się, że w każdym aspekcie naszej działalności postępujemy właściwie i cenimy naszych pracowników.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Epcido Sp. z o.o. z siedzibą w: Żabi Kruk 16, 80-822 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: info@epcido.com.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: ds@epcido.com

1

Gdańsk, pomorskie, Poland