Staż w dziale Mechatroniki

at  Tarczyski

Ujeździec Mały, dolnośląskie, Poland -

Immediate21 Dec, 2024Not Specified22 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych,
  • Bieżące realizowanie napraw maszyn na obszarach produkcyjnych,
  • Współudział w analizie powstania przyczyny awarii i usterek,
  • Udział w wykonywaniu przeglądów i prewencji zgodnie z założonym harmonogramem,
  • Udział w projektach technicznych realizowanych przez dział poprawiających wydajność maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w centrali firmy w Ujeźdźcu Małym (około 35 km od Wrocławia)
  • Wykształcenie kierunkowe bądź pokrewne,
  • Chęć pracy w obszarze Mechatroniki,
  • Zdolność manualne oraz zmysł techniczny,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym.

To oferujemy

  • Półroczny lub roczny pełnopłatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu (i podwyżki) na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu lub Młodszego Automatyka
  • Wynagrodzenie od 6100 brutto miesięcznie
  • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
  • wparcie relokacyjne
  • Bezpłatną stołówkę, dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
  • Bony i bogate paczki świąteczne oraz bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie

1

Ujeździec Mały, dolnośląskie, Poland