Supply Chain Management Coordinator

at  Samsung Electronics

Warszawa, mazowieckie, Poland -

Immediate21 Jan, 2025Not Specified22 Oct, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

Position Summary
Role and Responsibilities

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy zespołu, wyznaczanie i realizacja celów zespołowych, rozwój członków zespołu , czynny udział w procesie rekrutacji,
  • Analizowanie danych, procesów, systemów, standardów globalnych – rekomendowanie usprawnień oraz przeprowadzanie zmian w obszarze łańcucha dostaw,
  • Regularny kontakt z klientem, ustalenie planu dostaw na najbliższe tygodnie i rozwiązywanie bieżących problemów z dostępnością produktów,
  • Skuteczne zarządzanie przepływem informacji wewnątrz organizacji oraz z fabrykami/magazynem, ścisła współpraca z zespołem sprzedaży oraz zarządzania produktem,
  • Regularne raportowanie dotyczące dostępności produktów, ze wskazaniami dot. wpisywania prognoz; zarządzanie dostępnością produktów w magazynie Samsung; koordynacja przepływów materiałów od fabryki do magazynu Samsung; potwierdzanie produkcji, zarządzanie cyklem życia produktu,
  • Monitorowanie planu produkcji i koordynowanie dostaw czasowych z fabryki/magazynu do klienta,
  • Raportowanie i wsparcie w realizacji cotygodniowych i miesięcznych planów sprzedaży,
  • Monitorowanie wyników oraz analiza KPI a następnie wdrażanie działań w celu ich ulepszenia,
  • Przygotowanie i prowadzenie regularnego, cotygodniowego spotkania zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w dynamicznym środowisku (min. 2 lata),
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
  • Zdolność do identyfikacji krytycznych/ryzykownych punktów w procesie i sugerowania rozwiązań,
  • Wiedza na temat łańcucha dostaw z chęcią nauki więcej,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i SAP,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie która pozwala na codzienną komunikację oraz prowadzenie spotkań

Co oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia oraz atrakcyjny system premiowy oparty o realizację celów biznesowych,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie, zniżki produktowe, karta lunchowa),
  • Możliwość współtworzenia marki Samsung i dostęp do jej najnowszych rozwiązań i produktów.

Skills and Qualifications

IT Software - Other

Other

1

Warszawa, mazowieckie, Poland