Telesales munkatárs

at  NN Group

Budapest, Közép-Magyarország, Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate19 Dec, 2024Not Specified23 Sep, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Az NN 1991-ben még Nationale-Nederlanden néven kezdte meg működését Magyarországon. Mindössze 6 év alatt piacvezetők lettünk és továbbra is meghatározó szereplői vagyunk a magyar életbiztosítási piacnak. Video sales csapatunkat ezúttal egy új telesales kollegával szeretnénk bővíteni, aki értékesíti az NN termékeit mind a meglévő, mind az új ügyfeleink számára. Munkád során rendszeres képzésekkel támogatjuk fejlődésedet, melyek segítségével 6-12 hónap alatt képes leszel egy teljesen új szakma elsajátítására.

Feladatok

  • Értékesíted az NN termékeit először a már állományban lévő, később az új ügyfeleink számára;
  • Teljeskörű tájékoztatást nyújtasz ügyfeleinknek a termékekkel kapcsolatban video hívásban;
  • Felméred az ügyfelek igényeit, melyek alapján ajánlatot készítesz számukra, időpontegyeztetést követően pedig részletesen bemutatod a tervezetet és értékesíted a kiválasztott NN terméke(ke)t.

Ami nekünk számít

  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel;
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel telefonon és videós applikációban is;
  • Jól boldogulsz a munkában egyedül és csapatban is;
  • Rugalmas, nyitott és proaktív vagy;
  • Szereted az embereket és számodra is kifejezetten fontos az ügyfelek elégedettsége.

Ami neked számít

  • 2020-ban épült, „Az év irodája” díjra jelölt környezetbarát irodában dolgozhatsz, ha az irodában dolgozol;
  • Heti 4 napot otthonról dolgozhatsz;
  • Próbaidő lejártát követően a következő béren felüli juttatásokra számíthatsz: Éves cafeteria keret, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás; teljesítményalapú bónusz;
  • Személyes fejlesztési programokkal, igényeid alapján szakmai továbbképzésekkel támogatunk;
  • Egészségtudatossággal kapcsolatos előadásokkal és tréningekkel segítjük munkahelyi jóllétedet;
  • Minden nap kávéval, keddenként friss gyümölccselvárunk irodánkban;
  • Tagja lehetsz aktív futó- és sportéletünknek: Fuss velünk az NN City Run-on és az NN Ultrabalatonon!

Előnyt jelent

  • A mindennapok során te is inkább a digitalizáció adta lehetőségeket választod és a mobilodon / online intézed az ügyeidetPozitív személyiség vagy, ami azért hasznos, mert mi azok vagyunk

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed Karrier Portálunkon keresztül önéletrajzod csatolásával, melyet követően rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot. Az interjúk igényeid alapján online vagy személyesen kerülnek megszervezésre, kollégáinknak biztosított rugalmas munkavégzést figyelembe véve.
  • Nem egy új munkatársat keresünk, hanem Téged!

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Budapest, Hungary