Test Engineer pro Corporate NDB (Pricing)

at  Prodensa Group sro

Praha, Praha, Czech -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate19 Jan, 2025Not Specified21 Oct, 2024N/AApache Kafka,Confluence,Kibana,X Ray,Jenkins,Selenium,It,GitNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

O nás
Mezinárodní konzultační a realizační společnost podporující růst a rozšiřování firem do Evropy a Severní a Jižní Ameriky: Výzkum trhu a poradenství, regionální konzultace, flexibilní provoz a moderní řešení HR a náboru.
Inovativní „glokální“ přístup: řešení vašich potřeb s vysokou kvalitou a efektivitou nákladů prostřednictvím týmu globálních odborníků PRODENSA a prověřených místních partnerů.
O společnosti:
Důvěryhodný poskytovatel IT služeb na českém i mezinárodním trhu, firma se specializuje na zakázkový vývoj aplikací a poradenské služby se zaměřením na vývoj distribučních portálů v cloudu, včetně implementace moderních technologií jako je GraphQL API, tvorbu specifických softwarových řešení, například simulátorů, a vývoj frontendových platforem pro různé účely. Proslavila se svou autonomií, precizní prací a hlubokými technologickými znalostmi. Firma poskytuje odborné poradenské služby a pravidelně školí své zaměstnance a kontraktory. Tým odborníků má rozsáhlé zkušenosti v různých odvětvích, což mu umožňuje efektivně podporovat a rozvíjet IT systémy klientů.
O projektu: Pro přední finanční institucí v České republice s rozsáhlou sítí poboček a širokou nabídkou bankovních, finančních a investičních služeb pro jednotlivce i firmy. Sídlící v Praze, tato dlouhodobě etablovaná společnost je známá svou dlouhou historií, důvěryhodností a schopností přizpůsobit se potřebám moderního trhu.
Popis pozice: Hledáme zkušeného Testera/ku na úrovni medior/senior, který/á by se stal/a členem týmu, podílejícího se na vývoji a provozování aplikací pro retailové i korporátní bankovnictví. Tato role nabízí jedinečnou příležitost aktivně se zapojit do tvorby nové digitální banky pro její klienty. Budete působit v menším, samostatném týmu, který pracuje na základě Agilních a DevOps principů. Připojte se k nám a pomozte nám formovat budoucnost bankovnictví v Nové éře bankovnictví.
Mode práce: 2 dny onsite, 3 dny remote, kancelář Praha, Stodůlky, smlouva na IČO
Docházka:
Pražské kanceláře slouží především jako místo pro občasné setkávání a spolupráci – můžete zde být každý den, ale stačí, i když sem přijdete jednou za dva týdny. Většinu práce můžete pohodlně zvládnout na dálku, což vám umožňuje maximální flexibilitu.

REQUIREMENTS

Co bychom potřebovali?
Logické a procesní myšlení
Provádění test analýzy a příprava testovacích scénářů podle specifikací
Přípravu a provádění manuálních i automatizovaných testů (backend/frontend funkcionalit), včetně E2E testů
Profesionální znalost nástrojů: JIRA X-RAY, Confluence, PostMan, Jenkins, GIT, Kibana (znalost alespoň jednoho z nástrojů: Selenium, Playwright)
Schopnost týmové práce a efektivní komunikace s IT vývojáři i business stranou (Analytici, Produktoví vlastníci)
Znalost REST / SOAP API
Co ještě rádi uvítáme?
Zkušenosti s mikroservisní architekturou
Zkušenosti s agilním vývojem
Znalost skriptování a algoritmizace (JavaScript, TypeScript)
Znalost SQL
Orientaci v komunikačních technologiích a systémech (synchronní/asynchronní, MQ, Apache Kafka)
Zkušenosti s mockovacími technikami
Zkušenosti s performance testy (JMeter)

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Testing

Graduate

Proficient

1

Praha, Czech