TRADE MARKETING MANAGER

at  AFLOFARM Farmacja Polska Sp z o o

Pabianice, łódzkie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate21 Nov, 2024Not Specified23 Aug, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Twój zakres zadań:

  • tworzenie narzędzi handlowych dla poszczególnych grup produktowych oraz klientów
  • obsługa umów kontraktowych dla poszczególnych kategorii klientów
  • planowanie oraz prowadzenie akcji marketingowych w aptekach stacjonarnych oraz internetowych
  • analizowanie efektywności działań handlowych
  • stałe weryfikowanie prawidłowości prezentacji naszych produktów w aptekach oraz innych ustaleń wynikających z kontraktów z sieciami stacjonarnymi
  • monitorowanie działań konkurencji w oparciu o dostępne narzędzia oraz wizyty w terenie
  • weryfikowanie prawidłowości rozliczeń kontraktów z klientami
  • współpracowanie z działem sprzedaży i zespołem brand managerów oraz innymi jednostkami organizacyjnymi wewnątrz firmy

Poszukiwane kompetencje:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej w dynamicznym środowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie analityczne
  • doświadczenie w tworzeniu i przedstawianiu prezentacji
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS-Office (Excel, Power Point)

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • praca hybrydowa - 2 dni w biurze w centrum Pabianic
  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i niemieckiego
  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Marketing

Graduate

Proficient

1

Pabianice, łódzkie, Poland