Accounting Officer

at  Grafton Recruitment

BVK, Lipótváros, Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate29 Jul, 2024Not Specified01 May, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Nemzetközi hátterű, banki Partnerünk részére keresünk Accounting Officer pozícióba kollégát. A szervezet 1 éve működik hazánkban, összesen 3 fős pénzügyi csapattal, teljes létszámuk jelenleg 15 fő. Leendő kolléga feladata leginkább a magyar könyvelési folyamat nyomon követése és különböző szabályozói jelentések elkészítése lesz. Csapat tagjai között nemzetközi kollégák is dolgoznak, így a pozíció betöltéséhez aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás szükséges.
Olyan embert keresnek, aki szívesen csatlakozik egy épülő szervezethez, szívesen foglalkozik széles körű feladatokkal és nem okoz számára problémát a nemzetközi környezet.

Feladatokról bővebben:

  • Számlák, kifizetések ellenőrzése, kapcsolódó nyilvántartások kezelése
  • Könyvelési anyag előkészítése külső könyvelő részére
  • MNB és egyéb szabályozói jelentések elkészítése
  • Kapcsolódó helyi szabályozási környezet nyomon követése, változás esetén új szabályok implementálása
  • Számviteli rendszerek és módszertanok fejlesztése, optimalizálása
  • Számviteli nyilvántartások és főkönyvek napra készen tartása
  • Könnyvizsgálat és egyéb felügyeleti folyamatok támogatása
  • Cégkapu felügyelete
  • Kapcsolódó, vezető által kiadott egyéb számviteli feladatok ellátása

Követelmények

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Kapcsolódó releváns pénzügyi felsőfokú végzettség, vagy nem kapcsolódó felsőfokú, de releváns középfokú végzettség (mérlegképes könyvelői)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 3 éves releváns szakmai tapasztalat (gyakorlati idő is beleszámít), könyvelőirodánál, vagy vállalati oldal pénzügyi csapatában
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

Amit mindezért cserébe nyújtani tudnak:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, színes feladatok
  • Befogadó környezet, családias légkör
  • Motiváló bérszint és juttatási csomag
  • Belvárosi lokáció, modern irodai környezet

Egyéb megjegyzés
További lehetőségekért látogasson el https://www.grafton.hu/hu/job-search

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Budapest V. kerület, Hungary