Asystent/ Asystentka ds. HR

at  Grupa PKF Consult

Warszawa, mazowieckie, Poland -

Immediate09 Jul, 2024Not Specified10 Apr, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Do zespołu HR poszukujemy osoby, która jest zainteresowana tematyką HR i chciałaby rozwijać się w tym kierunku, aby wsparła działania zespołu w kwestiach związanych z benefitami, rekrutacją, employer-brandingiem oraz innymi projektami HR.

Zakres obowiązków

  • wsparcie administracyjno-organizacyjne oraz koordynowanie projektów związanych z rekrutacją, oceną pracowniczą, benefitami,
  • tworzenie raportów, zestawień w Excelu
  • zarządzanie dokumentacją,
  • uczestnictwo w projektach związanych z działaniem zespołu HR.

Poszukiwane kompetencje

  • jesteś studentem/ką kierunków związanych z HR i jesteś dostępny/a ok 3 dni w tygodniu
  • poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz pierwsze doświadczenie zawodowe i wykorzystasz zdobytą wiedzę w praktyce
  • znasz MS Office, a w szczególności Excel
  • jesteś osobą komunikatywną, pełną pomysłów, lubisz kontakt z ludźmi
  • lubisz pracę z danymi, jesteś osobą zorganizowaną, dokładną i uporządkowaną
  • cechuje Cię konsekwencja w realizacji zadań

Oferujemy - możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ciekawej strukturze zajmującej się obszarami z zakresu audytu finansowego, prawa, podatków, outsourcingu usług kadrowo-płacowych i rachunkowości - w grupie PKF jest nas ok. 400 osób i składamy się z kilku spółek.

  • hybrydowy model pracy,
  • elastyczność w dopasowaniu do grafiku zajęć
  • szkolenia, możliwość uczestnictwa w webbinarach, wydarzeniach HR-owych – dbamy, aby być na bieżąco z trendami
  • dostęp do platformy eTutor
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pracę w miłej atmosferze, w zespole, który stawia na współpracę

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Human Resources/HR

HR / Administration / IR

HR

1

Warszawa, mazowieckie, Poland