Customer & Shopper Marketing Junior Manager

at  USP Zdrowie

Warszawa, mazowieckie, Poland -

Immediate07 Jul, 2024Not Specified08 Apr, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie danych wewnętrznych i rynkowych oraz przygotowywanie na ich podstawie rekomendacji dalszych aktywności
  • Planowanie kalendarza działań promocyjnych dla dedykowanego kanału sprzedaży w oparciu o wyniki przeprowadzonych analiz
  • Monitorowanie trendów rynkowych
  • Ocenianie efektywności prowadzonych działań na podstawie dostępnych danych
  • Kreowanie, implementowanie i zarządzanie niezbędnymi materiałami promocyjnymi i ekspozycyjnymi
  • Zarządzanie częścią budżetu trade marketingowego
  • Uczestniczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • Branie udziału w projektach działowych i ogólnofirmowych
  • Współpraca z Działem Sprzedaży, Marketingu oraz innymi działami w ramach organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania, marketingu lub ekonomii)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze Marketingu, Trade Marketingu lub Category Management w branży farmaceutycznej
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz generowania wniosków na podstawie dokonywanych analiz
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Power Point)
  • Doświadczenie w pracy z klientami z branży farmaceutycznej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (ok. 2 lata)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju poprzez pracę w zespole ekspertów oraz ambitne i ciekawe zadania
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, kartę kulturalną albo dofinansowanie do wypoczynku – do wyboru, pokój zdrowia z masażami fizjoterapeuty, a także codzienną dawkę owoców w biurze
  • Elastyczny czas pracy, m.in. uwzględniający pracę zdalną

IT Software - Other

Other

1

Warszawa, mazowieckie, Poland