Ekspert ds. Instalacji (Elektrycznych, Niskoprądowych i Teletechnicznych)

at  Grupa Warta

Warszawa, mazowieckie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate07 Sep, 2024Not Specified08 Jun, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Miejsce pracy: Warszawa
mazowieckie
Numer Referencyjny: EI/MŁ/Z/06/2024
Twój zakres obowiązków
Projektowanie rozwiązań infrastruktury LAN
Analiza i prowadzenie uzgodnień związanych z dokumentacją projektową
Opracowywanie koncepcji, wytycznych i projektów dla instalacji teletechnicznych i elektrycznych
Nadzór nad procesem inwestycyjnym i naprawczym oraz zarządzanie sieciami LAN
Diagnostyka problemów w działaniu LAN oraz aktywne ich rozwiązywanie
Obsługa urządzeń podtrzymujących zasilanie w infrastrukturze IT (UPS)
Nadzór nad pracą UPS (np. oprogramowanie Eaton IPM)
Konfigurowanie urządzeń UPS – parametry pracy, karta snmp
Nadzór nad pracami prowadzonymi przez wykonawców zewnętrznych, udział w spotkaniach i naradach koordynacyjnych
Aktywna współpraca z działem IT w zakresie LAN, WiFi, AV, UPS
Uczestnictwo w procesach i procedurach przetargowych, w tym przygotowanie wymagań i weryfikacja ofert
Nasze wymagania
Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera, projektanta instalacji niskoprądowych lub elektrycznych
Wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne, telekomunikacja lub pokrewne
Znajomość budowy i działania instalacji LAN (infrastruktura, urządzenia)
Dobra znajomość instalacji elektrycznych i teletechnicznych wraz z doborem osprzętu
Znajomość zagadnień z zakresu sieci bezprzewodowych
Znajomość zagadnień i rozwiązań UPS i UPS-agregat
Biegła umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów w funkcjonowaniu sieci LAN
Znajomość norm i przepisów dotyczących utrzymania instalacji zasilających
Biegłość w obsłudze programu AutoCAD
Znajomość pakietu MS Office
Umiejętność pracy w zespole
Gotowość do wyjazdów służbowych
Mile widziane
Wiedza branżowa w obszarze instalacji niskoprądowych takich jak CCTV, KD, SSWiN, SAP, DSO
Znajomość rynku wykonawców i dostawców urządzeń i rozwiązań LAN oraz zasilania gwarantowanego
Uprawnienia budowlane do projektowania i wykonywania instalacji w specjalności telekomunikacyjnej lub elektrycznej
Uprawnienia SEP G1
Doświadczenie w instalacji, obsłudze i pomiarach urządzeń energetycznych
Znajomość zagadnień obejmujących dobór urządzeń klimatyzacyjnych
Znajomość Prawa Budowlanego
Znajomość zasad kosztorysowania, obsługa programu Norma
To oferujemy
pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe
bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych
pracę w systemie hybrydowym (3 dni z biura / 2 dni zdalnie)
Dołącz do nas!

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Warszawa, mazowieckie, Poland