HR Biznes Partner

at  Ergo Hestia

Sopot, pomorskie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate05 Sep, 2024Not Specified07 Jun, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

HR BIZNES PARTNER

Miejsce pracy: Sopot

Twój zakres obowiązków:

  • współtworzenie i wdrażanie strategii HR,
  • dbanie o kulturę organizacyjną i kulturę zarządzania zespołami,
  • rozwój kompetencji menedżerów i talentów podległego obszaru,
  • wsparcie menedżerów w planowaniu zatrudnienia,
  • dbałość o wdrażanie inkluzywnej polityki płacowej,
  • analiza potrzeb szkoleniowych i wdrażanie programów rozwojowych,
  • inicjowanie działań podwyższających poziom kompetencji i zaangażowania pracowników, w tym samodzielne prowadzenie warsztatów rozwojowych dla menedżerów i zespołów,
  • monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników HR, przygotowywanie raportów i rekomendacji
  • współuczestniczenie w przeprowadzaniu zmian organizacyjnych,
  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska menedżerskie i eksperckie.

Nasze wymagania:

  • minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku HR Biznes Partnera,
  • umiejętność nawiązywania relacji i współpracy na różnych poziomach organizacji
  • proaktywności i asertywności w działaniu,
  • innowacyjnego podejścia do biznesu,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności krytycznego i strategicznego myślenia,
  • mile widziana umiejętność przeprowadzania badań behawioralnych i analizowania ich wyników.

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę na pełen etat,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do karty sportowej, pakiet medyczny i stomatologiczny, dofinansowanie do posiłków w stołówce firmowej, bezpłatny obiad za dojazd do pracy rowerem i wiele innych).

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Human Resources/HR

HR / Administration / IR

HR

Graduate

Proficient

1

Sopot, pomorskie, Poland