HR generalista

at  Viapan Dologid Kft

Tolna, Tolna megye, Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate18 Jun, 2024Not Specified19 Mar, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő
Találd meg új HR generalista állásodat Tolna megyében!
HR generalistát keresünk egy Tolna megyei céghez. Mára már több mint 400 fős létszámukat, egyedi gyártási technológiájukat és nemzetközi jelenlétüket szeretnék erősíteni HR oldalról is, ezért is szeretnénk egy jó szakembert találni nekik.

A vállalat mindennapja cseppet sem mondható unalmasnak, a feladatok között olyanokra lehet számítani, mint:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű ellátása, valamint az ezzel kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • A leghatékonyabb toborzási csatornák felkutatása és alkalmazása.
  • Képzések tervezése, szervezése és adminisztrációja
  • Részvétel különböző HR projektekben
  • Digitális rendszerek bevezetése
  • Dolgozói és külső kommunikációval kapcsolatos feladatok
  • Napi/heti/havi riportok, kimutatások készítése

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Human Resources/HR

HR / Administration / IR

HR

Graduate

Proficient

1

Tolna, Hungary