HR podpora, home office, 42 - 43 000 Kč/m.

at  Grafton Recruitment

Praha 8, Praha, Czech -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate30 Jun, 2024Not Specified30 Mar, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Lokalita
Praha 8
Obor
Lidské zdroje
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
42 000 - 43 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Zveřejněno
před 2 dny
Kontaktní osoba
Team Assistant
Referenční číslo
13-14-406690
Popis pozice
Máte Češtinu nebo Slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího? Domluvíte se plynule Anglicky?
Máte zkušenosti z administrativních pozic/zákaznického servisu a zajímáte se o HR?
Pokud ano, těšíme se na váš životopis!

Pracovní náplň:

  • Podpora zaměstnanců a manažerů (převážně po telefonu, e-mailu nebo interním chatu)
  • Práce s interním a ticketing systémem
  • Řešení dotazů týkající se benefitů, mezd, dovolené, správy dat, nástupu a ukončení pracovního poměru, atd.
  • Eskalace dotazů, které nelze vyřešit
  • Podílení se na tvorbě/zlepšování interních procesů

Nástup: asap
Lokalita: Praha 8 (hybridní model/home office)
HPP smlouva na jeden rok s možností prodloužení

Požadavky

  • plynulá Angličtina a Čeština
  • Předchozí zkušenosti se zákaznickým servisem/administrativou
  • Znalost MS Office
  • Ochotu pracovat na směny
  • Proaktivní a komunikativní osobnost

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • multisport karta
  • stravenková karty nebo příspěvek na práci z domova

Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

HR / Administration / IR

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Praha 8, Czech