Inżynier budowy

at  Optal Developer

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland -

Immediate07 Aug, 2024Not Specified08 May, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie pracy Kierownika Budowy w realizacji kontraktu,
  • Planowanie, koordynacja i kontrola realizowanych prac na budowie,
  • Przygotowanie i analiza harmonogramów wykonywanych robót,
  • Kontakt z klientem, koordynacja zmian lokatorskich, przekazywanie lokali.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru kubaturowego,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy,
  • Znajomości prawa budowlanego, norm technicznych i przepisów bhp,
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, zadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,
  • Prawo jazdy kat B,

Oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia.

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, jesteś osobą zaangażowaną w wykonywane obowiązki, rzetelną, nastawioną na rozwój to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Prosimy o przesłanie CV oraz klauzuli na adres developer@optal.com.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Information Technology/IT

IT Software - Application Programming / Maintenance

1

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland