IT üzleti elemző - Mobilbank

at  MagNet Bank Zrt

Budapest, Közép-Magyarország, Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate29 Jul, 2024Not Specified01 May, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Budapest
IT
Teljes munkaidő

Az alábbi feladatokkal várunk:

  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az üzleti és felhasználói területekkel, külső szállítókkal
  • Projektekben való részvétel, ütem- és feladatterv szerinti kivitelezés
  • Üzleti területektől érkező termék- és folyamatfejlesztési igények alapján részletes IT specifikációk készítése
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivel
  • IT funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások, user stroy-k, teszt tervek készítése
  • Fejlesztések átvétele a szállítóktól
  • Szervezői tesztelések előkészítése, tesztdokumentáció készítése, tesztelés
  • Fejlesztési feladatok nyilvántartásának naprakész vezetése

Jelentkezz hozzánk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség informatikai, gazdasági vagy műszaki területen
  • Minimum 3 éves elektronikus csatornán szerzett szervezői tapasztalat (mobilbank)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Product owner és/vagy senior üzleti elemzői tapasztalat releváns területen

Kívánt jellemvonások:

  • Analitikus és strukturált gondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Feladatok/problémák átlátása és megoldása

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • SCRUM agilis SW-fejlesztői módszertan ismerete
  • Rendelkezik rendszerintegrációs során szerezett tapasztalattal
  • Teszteléssel kapcsolatos tapasztalatok, tesztelési alapelvek, folyamatok és eszközök ismerete
  • SQL nyelv felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónapos próbaidő)
  • Személyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjától
  • Csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába
  • Céges programok és csapatépítő rendezvények
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli
  • Dolgozói ajánlási program
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Munkavállalói résztulajdonosi program

Az alábbiakat kérjük:
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és úgy látod megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod - “IT üzleti elemző - Mobilbank” tárgy megadásával - a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.
A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a “Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére” elnevezésű dokumentum tartalmazza.

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Budapest, Hungary