Junior Associate w zespole prawa spółek

at  GESSEL

00-121 Warszawa, województwo mazowieckie, Poland -

Immediate27 Aug, 2024Not Specified28 May, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

Zakres obowiązków

  • bieżący udział w pracach zespołu prawa spółek przy kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów polskich oraz zagranicznych
  • przygotowywanie pism oraz wniosków w ramach postępowań, w tym rejestrowych oraz administracyjnych
  • opracowywanie umów oraz dokumentacji korporacyjnej dla spółek
  • udział w badaniach due diligence

Nasze wymagania

  • około 1 rok doświadczenia w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych
  • status aplikanta/-ki I roku lub status absolwenta/-ki studiów prawniczych uzyskany w bieżącym roku
  • dobra znajomość prawa handlowego oraz prawa cywilnego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć rozwoju w obszarze prawa gospodarczego, szczególnie w zakresie prawa spółek

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • komfortowe środowisko pracy – w tym doskonała lokalizacja biura oraz przyjazna atmosfera w zespole
  • udział w ciekawych i wielowątkowych projektach
  • pracę dla prestiżowych klientów polskich oraz zagranicznych
  • możliwość rozwoju zawodowego pod kierunkiem ekspertów

Aplikacje wraz z następującą klauzulą:
„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych
w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”
prosimy składać na adres: praca@gessel.pl
z adnotacją: JUNIOR ASSOCIATE W ZESPOLE PRAWA SPÓŁE

1

00-121 Warszawa, Poland