JUNIOR JOGOSULTSÁG MENEDZSER

at  MBH Bank Nyrt

Budapest, Közép-Magyarország, Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate27 Jun, 2024Not Specified28 Mar, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Az MBH Bank Magyarország egyik vezető bankja. Stabil, hazai bank, az ország legnagyobb fiókhálózatával.
Célunk, hogy érthető, emberközeli és szerethető élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.
Miben számíthatsz ránk?
Fontos számunkra, hogy kollégáink minden élethelyzetére megfelelő választ találjunk, hogy tudják, számítunk rájuk és ők is számíthatnak ránk. Ezért különösen büszkék vagyunk a generációs sokszínűségi stratégiánkra, amely a pályakezdőktől a családalapító fiatalokon át a 60 év feletti korosztályig egyedi igényeknek megfelelő megoldásokat kínál, így képzési és készségfejlesztési palettát, közösségi élményeket és személyre szabott juttatásokat.
Milyen feladatokban számítunk rád?
A szervezet jogosultságkezelő rendszereinek felügyelete
Jogosultságkezelő rendszerben keletkező hibák kezelése, kiértékelése
Jogosultságkezelési folyamatokkal kapcsolatos specifikációk készítése
Jogosultságkezeléshez kötődő fejlesztések szakmai támogatása
Jogosultságkezeléshez kötődő fejlesztések tesztelése
HR állományok napi betöltése
Auditfolyamatok támogatása (pl.: jogosultság felülvizsgálatok)
Rendszeres és Ad-hoc riportok, kimutatások készítése
Folyamatos együttműködés az Operatív jogosultságkezelő központtal
Milyen tudásra és tapasztalatra lesz szükséged?
Középfokú végzettség
Microsoft Excel, Word, Outlook ismeret (legalább középszinten)
Informatikai rendszerek, folyamatok és összefüggések megértésének képessége

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Budapest, Hungary