Konsultant wdrożeniowy (moduł logistyka i sprzedaż)

at  Asseco Business Solutions

Łódź, łódzkie, Poland -

Immediate11 Aug, 2024Not Specified12 May, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

MIEJSCE PRACY: ŁÓDŹ

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenia systemu ERP w zakresie WMS, Logistyka - Sprzedaż
  • Analiza potrzeb klienta
  • Konfiguracja i wdrażanie systemu
  • Szkolenia użytkowników
  • Opieka powdrożeniowa

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu sprzedaż i logistyka
  • Znajomość Microsoft SQL Server
  • Praktyczna znajomość języka SQL
  • Wysoka komunikatywność
  • Odpowiedzialność oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Zaangażowanie przy realizacji wykonywanych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Prawo jazdy kategorii B;

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z obszaru WMS
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów ERP/WMS np. Comarch CDN XL, Enova, SAP

To oferujemy

  • Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę. Proponujemy także współpracę w ramach B2B.
  • Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej.
  • Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe.
  • Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy kursy językowe, szkolenia z kompetencji miękkich oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.
  • Wiemy jak ważny jest work-life balance – oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji.
  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.
  • Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u.
  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.
  • Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

1

Łódź, łódzkie, Poland