Młodszy specjalista ds. organizacji eventów

at  Ergo Hestia

Sopot, pomorskie, Poland -

Immediate04 Sep, 2024Not Specified05 Jun, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI EVENTÓW

Miejsce pracy: Sopot

Twój zakres obowiązków:

  • pomoc w kreacji, organizacji i realizacji wydarzeń korporacyjnych,
  • wsparcie przy organizacji stoisk kongresowych,
  • zbieranie ramowych informacji od partnerów biznesowych, w celu tworzenia briefów agencyjnych,
  • wsparcie przy koordynacji wydarzeń projektów,
  • przygotowanie scenariuszy wydarzeń i prezentowanie ich partnerom wewnętrznym,
  • wsparcie przy tworzeniu budżetów i rozliczaniu projektów,
  • przygotowywanie materiałów marketingowych i brandingowych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem),
  • mile widziane doświadczenie w zakresie event marketingu,
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę na pełen etat,
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni z domu),
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • pakiet benefitów.

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

1

Sopot, pomorskie, Poland