Pomoc biurowa - 3 dni w tygodniu

at  PMT HR Sp z oo spk

Poznań, wielkopolskie, Poland -

Immediate09 Jul, 2024Not Specified10 Apr, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Poszukujesz pierwszego doświadczenia na stanowisku biurowym?
Cechuje Cię spostrzegawczość i dokładność?
Dysponujesz czasem 3 dni w tygodniu i możesz pracować stacjonarnie w biurze?
Jeśli tak, to będzie nam bardzo miło jak do nas dołączysz!
Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.
Lokalizacja: Firma PMT ul. Ptasia 10 (w okolicach Stadionu Miejskiego, Grunwald).

Zakres obowiązków

  • Praca w naszych systemach wewnętrznych,
  • Weryfikacja jakości raportów, audytów i badań tajemniczego klienta,
  • Praca w programie Excel - wprowadzanie i obróbka danych, tworzenie zestawień i raportów,
  • Ścisła współpraca ze specjalistami w biurze.

Poszukiwane kompetencje

  • Znajomość programu Excel,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Spostrzegawczość, dokładność, rzetelność,
  • Dyspozycyjność do pracy 3 dni w tygodniu,
  • Status studenta/osoby uczącej się.

Oferujemy

  • Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,
  • Zlecenia od poniedziałku do piątku,
  • Elastyczne godziny wykonywania zleceń,
  • Możliwość zdobycia cennego, pierwszego doświadczenia,
  • Umowę zlecenie,
  • Możliwość podjęcia dłuższej współpracy,
  • Stawkę godzinową 27,70 zł brutto,
  • Laptop i telefon służbowy jako narzędzia do wykonywanych obowiązków.

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

1

Poznań, wielkopolskie, Poland