PR – Marketing Manager kollégát keresünk MISKOLCRA

at  Munkalehetsg Mindenkinek Kft

Magyarország, , Hungary -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate15 Sep, 2024Not Specified18 Jun, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Nehézipari területen jól működő partnercégünk keres egy belevaló PR-marketing managert, aki tudja milyen fontossággal bír egy cég kommunikációja. Aki szereti és vérében van a kommunikáció, ami az élet alapja. Átveszi, megérti a cég vízióját és célját. Felelősséget vállal a cél elérésért és a szükséges feladatokat elvégzi. A jelenleg is működtetett kommunikációs csatornákat átveszi, működteti és felügyeli a kiáramlásokat. Ha érdekes számodra ez a poszt, vagy tudsz valakit, aki erre érdemes, akkor jelezd!:) Részletesebb infót emailben tudok küldeni! Hegesztő berendezések fejlesztésével, gyártásával és fémipari gépek képviseletével, nagy- és kiskereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő, sikeres vállalat vagyunk. Piaci jelenlétünk további erősítése érdekében keressük új munkatársunkat az alábbi feladat kimagasló színvonalú ellátására

Feladat

  • Kommunikációs csatornák működtetése és felügyelete
  • Marketingstratégia kidolgozása
  • Online és offline megjelenések tervezése, ütemezése
  • Közösségi kampányok tervezése, lebonyolítása
  • Statisztika heti és havi vezetése és leadása
  • Nyomdai kapcsolattartás
  • Kreatív anyagok szerkesztése
  • Tartalomgyártás és szerkesztés
  • Hírlevélküldő kezelése
  • Rendezvények szervezése és lebonyolítása
  • Játékok szervezése
  • Kapcsolattartás partnereinkkel (e-mail, telefon és online felületeken)

Amit kínálunk

  • Családias és profi munkakörnyezet
  • Munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon
  • Laptop

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Rendelkezik min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • Az offline és online anyagok szerkesztéshez, valamint videó vágáshoz szükséges szoftvereket ismeri és használja. (az utóbbi nem feltétel, de előnyt jelenthet)
  • Microsoft programokat rutinosan használja. (Word, Excel)
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • A kiadott feladatait határidőre elvégzi és leadja
  • Kiváló kommunikációs készség jellemzi
  • Gyorsan, szívesen tanul, mind marketing, PR és szakmai területen

Hirdetés adatai

  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Marketing

Graduate

Proficient

1

Magyarország, Hungary