Projektant Konstrukcji Budowlanych / Structural Designer

at  Fluor Corporation

Gliwice, śląskie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate13 Aug, 2024Not Specified14 May, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

Fluor Gliwice jest częścią Fluor Corporation z siedzibą w USA, dostawcy profesjonalnych i technicznych rozwiązań, z zakresu doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi.

Fluor w Gliwicach działa w ramach linii biznesowej Urban Solutions oraz Energy Solutions. Posiadamy szerokie doświadczenie w szczególności z zakresu realizacji projektów inwestycyjnych dla segmentów takich jak:

  • Life Sciences (farmacja, biotechnologia)
  • Advanced Technologies (przemysł bateryjny, centra baz danych)
  • Chemicals (chemia, petrochemia, rafinerie).

Jako światowy lider projektów typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj) oferujemy szerokie możliwości rozwinięcia kariery zawodowej zarówno w Inżynierii (projektujemy wielobranżowo), Kompletacji Dostaw i Kontraktacji Usług, Kontroli Finansowej i Harmonogramowej Inwestycji, jak i na etapie Budowy w Polsce oraz na całym świecie.
Projektant Konstrukcji Budowlanych
Structural Engineer
Miejsce pracy: Gliwice, Śląski (biuro) + praca hybrydowa
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe realizowanie projektów w zakresie projektowania konstrukcji obiektów przemysłowych oraz biotechnologicznych.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie założeń projektowych
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji stalowych i żelbetowych wg odpowiednich norm
  • Opracowywanie stosownych rozwiązań technicznych na każdym etapie realizacji projektu
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, raportów i opisów technicznych
  • Sprawowanie funkcji projektanta lub sprawdzającego
  • Ścisła współpraca z wielobranżowym/międzynarodowym zespołem projektowym
  • Pełnienie nadzorów autorskich na etapie realizacji budowy
  • Kontrola postępu prac projektowych zgodnie z przyjętym harmonogramem, budżetem, jak również spełniające założenia jakościowe

BASIC JOB REQUIREMENTS

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • Doświadczenie zawodowe w projektach powstających w technologii BIM
  • Dobra znajomość programów obliczeniowych (np. Robot, RISA, Staad, SCIA)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)
  • Operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji prac we wszystkich fazach inwestycji (od koncepcji do budowy)
  • Uprawnienia budowlane do projektowania
  • Doświadczenie w projektowaniu prefabrykatów żelbetowych
  • Doświadczenie w analize zagadnień geotechnicznych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole, przy międzynarodowych projektach dla kluczowych klientów branży Oil and Gas i Advanced Technologies Life and Sciences
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursów językowych, bonus wakacyjny);
  • Elastyczne godziny pracy (pracę rozpoczynamy między 6:30 - 8:30)
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym.
  • Możliwość ciągłego rozwoju, w tym szkolenia zawodowe i platforma do samodzielnej nauki.

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Information Technology

Graduate

Proficient

1

Gliwice, śląskie, Poland