Samodzielny Referent/ Młodszy Specjalista ds. Inwestycji

at  Enea Operator

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland -

Start DateExpiry DateSalaryPosted OnExperienceSkillsTelecommuteSponsor Visa
Immediate09 Sep, 2024Not Specified10 Jun, 2024N/AGood communication skillsNoNo
Add to Wishlist Apply All Jobs
Required Visa Status:
CitizenGC
US CitizenStudent Visa
H1BCPT
OPTH4 Spouse of H1B
GC Green Card
Employment Type:
Full TimePart Time
PermanentIndependent - 1099
Contract – W2C2H Independent
C2H W2Contract – Corp 2 Corp
Contract to Hire – Corp 2 Corp

Description:

ENEA OPERATOR SP. Z O.O.

Głównym zadaniem ENEA Operator Sp. z o.o. jest zapewnienie naszym Klientom równoprawnego dostępu do sieci elektroenergetycznej oraz ciągłych dostaw energii elektrycznej o wysokich parametrach jakościowych. Oznacza to, że jesteśmy zobligowani do pełnego dysponowania siecią: jej eksploatacji, konserwacji, ciągłej rozbudowy oraz jak najszybszego usuwania wszelkich występujących awarii. Dbamy o rozwój i systematyczne ulepszanie naszych linii i urządzeń dystrybucyjnych w celu poprawiania jakości naszych usług. Zatrudniamy ponad 4 tysiące silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo.
Oddział Dystrybucji Bydgoszcz/ Zakład Rozwoju i Inwestycji/ Wydział Inwestycji
informuje, że poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejscowość: Bydgoszcz
Poziom stanowiska: Stanowisko specjalistyczne
Termin składania aplikacji: 2024-06-24

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa systemów informatycznych wspomagających inwestycje oraz nadzór nad aktualizacją danych.
  • Przygotowywanie danych do planu rozwoju i planu inwestycyjnego oraz sporządzanie sprawozdań z ich realizacji.
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz udział w postępowaniach przetargowych.
  • Współpraca z organami administracji państwowej, jednostkami samorządowymi, instytucjami i osobami fizycznymi w zakresie realizowanych zadań inwestycyjnych.
  • Podejmowanie działań, w tym udział w negocjacjach związanych z ustanowieniem służebności, pozyskiwaniem zgód właścicieli gruntów oraz przygotowywanie materiałów do wykupów gruntów dla prowadzonych inwestycji.
  • Uzgadnianie i opiniowanie dokumentacji projektowych pod względem technicznym i formalno-prawnym.
  • Odbiór dokumentacji projektowej.
  • Sprawdzanie i korygowanie wniosków oraz oświadczeń o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.
  • Współpraca z inspektorem nadzoru w trakcie realizacji zadań do czasu zakończenia budowy obiektu i przekazania na majątek.
  • Monitorowanie i rozliczanie prowadzonych inwestycji.
  • Aktualizacja danych w systemie informacji o sieci.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (elektrotechnika, energetyka lub pokrewne),
  • Mile widziany minimum 1 rok doświadczenia zawodowego (preferowane na stanowisku o podobnym charakterze),
  • Znajomość zagadnień dotyczących infrastruktury elektroenergetycznej,
  • Umiejętność czytania map i schematów sieci,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, programów MS Excel, MS Word,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego „D”,
  • Znajomość Prawa Budowlanego i Prawa Energetycznego,
  • Znajomość systemów OWT, SIS, SAP,
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego.

Cechy osobowości:

  • Sumienność,
  • Obowiązkowość,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych dla ENEA Operator Sp. z o.o.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.
  • Konkurencyjny pakiet benefitów m. in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie do zajęć sportowych, wypoczynku, biletów do kina, teatru.
  • Przewidywany termin zatrudnienia: Sierpień 2024 r.
  • Miejsce pracy – Bydgoszcz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk Aplikuj w terminie do:
2024-06-24

Responsibilities:

Please refer the Job description for details

REQUIREMENT SUMMARY

Min:N/AMax:5.0 year(s)

Information Technology/IT

IT Software - Other

Software Engineering

Graduate

Proficient

1

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland